Волво Клуб - България

Full Version: как да се разделя с Волвото си?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Искам да продам волвото си.Малко инфо и при интерес снимки.Модел 460 с двигател .1.7 102 коня.Поради зачестилите дефекти който ми дава се отказах да възстановявам колата и искам да я продам и да взема нещо по малко а и не ми е рентабилно да я ремонтирам .Забележки-висок разход на газ-не смуче въздух само от радиото.Отказах се да търся вакуми и глупости.Има разбити тампони на стабилизираща щанга и кормилен накрайник-за ремонта и реглажа само тук ми бягат 100 кинта .Лагер(и) отзад вие.Двигателя като цяло е в добро здраве като изключим изброените симптоми.Има лети джанти оригинални на 460 климатик който това лято не съм зареждал (миналото лято работеше)Продавам я цяла или някой колега който има инфо за Русе къде да я занеса ще помоля да сподели(морга).Цена цялата-650 лева-без газовата и джантите 500.
Здравей xPLOID, а мислил ли си да го пуснеш на части?
xPLOID Wrote:Искам да продам волвото си.Малко инфо и при интерес снимки.Модел 460 с двигател .1.7 102 коня.Поради зачестилите дефекти който ми дава се отказах да възстановявам колата и искам да я продам и да взема нещо по малко а и не ми е рентабилно да я ремонтирам .Забележки-висок разход на газ-не смуче въздух само от радиото.Отказах се да търся вакуми и глупости.Има разбити тампони на стабилизираща щанга и кормилен накрайник-за ремонта и реглажа само тук ми бягат 100 кинта .Лагер(и) отзад вие.Двигателя като цяло е в добро здраве като изключим изброените симптоми.Има лети джанти оригинални на 460 климатик който това лято не съм зареждал (миналото лято работеше)Продавам я цяла или някой колега който има инфо за Русе къде да я занеса ще помоля да сподели(морга).Цена цялата-650 лева-без газовата и джантите 500.

дай снимка на лично и кажи дали ти се kара голф 3-ка -6 на сто разход градско .....има и газ ....ама няма смисъл -на бензин извън града гори 4,5 ...до 5 ,има ли сделка?
за съжаление нямам нужното време да я разглобявам а и не ми се ще да отиде за части по добре някой да си я възстанови и да я кара.А ако някой като колегата ми предложи някакъв бартер моля за актуална информация за външния вид и техническо състояние и ако може снимки.Възможен бартер за кола автоматик без значение от марка и мощност на автомобила.Ще бъде оборудван за управление от инвалид с проблеми в краката.Затова е по добре автоматик.Зимам я за баща си.
от днес с нов ангренажен ремък че на стария му изтече срока.Сменени задни амортисори с чисто нови преди около 500 км
Не е лошо и ти да качиш снимки щом искаш от колегите.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=49&t=27317">viewtopic.php?f=49&t=27317</a><!-- l -->
при интерес ще кача още снимки