Волво Клуб - България

Full Version: XC70, 2007-ма - мнение за обява
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Привет колеги.
Искам да си купя 4x4 Волво.
Спрял съм се на XC70, и по-конкретно на:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11370098208976896&f1=details&slink=3e4nbm">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=3e4nbm</a><!-- m -->

Искам да ви попитам, някой ходил ли е да я гледа точно тази кола? Какво да гледам като най-важно, което може да се определи с поглед? Кой им е най-честия проблем? Скъпа ли е за поддръжка (сравнявайки S80), общо взето добре ли съм се насочил?

Аз веднъж ходих да я видя, само че не я карах, защото нямах време да чакам да и слагат номера, за да направим кръгче.
Салона е доста запазен, въобще не се виждат следи от много употреба (както е на настоящата ми S80-ка).
Идеята ми е и да я закарам до МП преди да я купя, за да я погледнат те, но това зависи от доброто желание на боса на къщата.

Ще се радвам да видя някое друго мнение, за което ще съм много благодарен!

Поздрави,
Янков
На тая кола още в гаранциония срок са и врътнали поне 150 000км .
Нека търговеца да представи сервизна книжка щом твърди че е на 120 000 за 6 години. Все пак 17 000лв са си доста пари.
Абсурдно е да коментираме километрите.
Другото е важно за мен в темата...какво се чупи най-често по тия коли, за да знам къде да гледам.
Благодаря предварително.
колата е добра но ми се струват доста паричките за нея...доста е пооглозгана от страна на екстри...но иначе като избор,супер моите уважения!-аз карам същата само,че бинзин 200к.-2002г.-колата е превъзходна,като подръжка,зависи какво имаш напредвид под скъпо...
Някой го е купил...
Ако е автора,да се похвали. Smile
Единствено ми се струва че бега на шофьора е гърмял вече поне 1 път...
mudancho Wrote:Някой го е купил...
Ако е автора,да се похвали. Smile
Единствено ми се струва че бега на шофьора е гърмял вече поне 1 път...

Ако те смущава цвета на волана и бомбата - така са си. Smile
Мда, аз го капарирах Smile
И няма нищо гърмяло по колата ;-)
В сряда се надявам да се похваля официално Smile
Мммм, най-после е в ръчичките ми чудната колица !!!!
Много и се радвам, обаче има и някои неща за фиксване, обаче не знам как...а и цялото упътване е на италиано.
Та, първи въпрос към колегията:
Как се сменява крушката на страничния габарит?

[attachment=30316]


Втория - как се пуска пръскалката на задната чистачка??
Ето така изглежда лостчето:
[attachment=30313]


Благодаря предварително!
Поздрави,
Янков
Честито, много хубава колица с пожелания за 1000000 безаварийни километра
Задната чистачка се пуска от върха на лоста който си снимал. на горе е на степени а на долу постоянно или обратно.
А за габарита, мисля се сваля подкалника без да съм сигурен в това.
benjito Wrote:Честито, много хубава колица с пожелания за 1000000 безаварийни километра
Задната чистачка се пуска от върха на лоста който си снимал. на горе е на степени а на долу постоянно или обратно.
А за габарита, мисля се сваля подкалника без да съм сигурен в това.


Благодаря ти колега за бързия отговор и за честитката Smile
Обаче не самата чистачка как се пуска ме интересува, а как да накарам дюзата и да пръска... Smile
Pages: 1 2