Волво Клуб - България

Full Version: проблем с музиката в S60
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
има ли някой колега който да поръчва части за волво от някъде, че търся нещо много специфично.Пантичката която държи капачката на резервоара за С60
skytenev Wrote:има ли някой колега който да поръчва части за волво от някъде, че търся нещо много специфично.Пантичката която държи капачката на резервоара за С60


1. Какво общо има това с темата?
2. Форума има търсачка, ако я беше ползвал щеше да разбереш, че въпросната пантичка струва малко по-малко от 20лв в Мото-Пфое...



P.S. Оставям мнението 2 дни и после го пращам в кош-а.
yuckuJackD Wrote:Централна конзола S80 (1999-2007)
и
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZmQYcua3_80[/youtube]
УСПЕХ

@yuckuJackD - Благодаря за линка. Лошото е, че на моята S60-ka ги няма тези 2 болта отдоло. Явно разглабянето на волана е по друг начин. Ако някой има идея, нека сподели.

Благодаря предварително.
mikahack Wrote:@yuckuJackD - Благодаря за линка. Лошото е, че на моята S60-ka ги няма тези 2 болта отдоло. Явно разглабянето на волана е по друг начин. Ако някой има идея, нека сподели.

Благодаря предварително.

Огледай добре, не се виждат. Има два отвора в които сa винтовете. Wink

Коя година е колата?
Там са винтовете, няма начин да ги няма. Не са отдолу, а отстрани. Изгледай внимателно клипчето и не пропускай да заключиш с онова малкото винтче лентовеия кабел (или както му се вика там).
Tisho Wrote:
mikahack Wrote:@yuckuJackD - Благодаря за линка. Лошото е, че на моята S60-ka ги няма тези 2 болта отдоло. Явно разглабянето на волана е по друг начин. Ако някой има идея, нека сподели.

Благодаря предварително.

Огледай добре, не се виждат. Има два отвора в които сa винтовете. Wink

Коя година е колата?

Волвото е 2002 година.

@yuckuJackD - Видях на клипа за малкото винтче, но аз няма да свалям целия волан. Искам само да махна ейрбега с бутоните, за да видя дали имам изводи за управление на музиката от волана. Тъй като на волана нямам бутоните. Имам само тези на темпомата (от ляво).
yuckuJackD Wrote:Там са винтовете, няма начин да ги няма. Не са отдолу, а отстрани. Изгледай внимателно клипчето и не пропускай да заключиш с онова малкото винтче лентовеия кабел (или както му се вика там).

Гледах в Вадис и се оказа, че този волан не се разглобява така.
Наистина няма винтове отзад.
Колега имаш дупки на волана! Виж зад основата на целия волан а не встрани зад обръча ако можеш да ме разбереш, трябва да завъртиш волана на ляво или надясно и дупките ще ги напипаш най отзад точно срещу таблото, поздрави Wink
Благодаря и на двамата.
Събота ще се надупя да видим дали ще успея да го сваля.
После ще пиша как е минало.
mikahack Wrote:Благодаря и на двамата.
Събота ще се надупя да видим дали ще успея да го сваля.
После ще пиша как е минало.

Значи, раглобих волана (много е лесно) и от доло имаше букса която води към темпомата (от ляво).
На дясно (към управлението на радиото) нямам изведени кабели.
Но видях от долната страна на темпомата, че имам празна букса с 9 пина. Може би с кабел от там се захранват бутоните за у-ние на радиото (от дясно).
Моля някой колега с S60, който има бутоните от дясно, да погледне как са свързани и евентуално да даде снимка, с която много ще ми помогне.

Благодаря предварително.

Поствам снимка за по-нагледно.
Pages: 1 2 3