Волво Клуб - България

Full Version: МАЛКО ПОЕЗИЯ ОТ НАС !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
miro 343:
'Човек се гордее с всяко нещо ,стига то да му е едничкото.И може би колкото по-малко притежаваш,толкоз повече ти се иска да се биеш в гърдите"ДЖ.СТАЙНБЕК

mevdo:
А добър вечер ве Миро! Отдал си се на литературата нали, мръснико? Казвай бързо какво се крие зад тоз Стайнбеков параван, а?

miro343:
ЗА СЕГА САМО ПАТОС

mevdo:
А от какво е породен той? Някои особени видове течности да имат отношение?

miro343:
А ИМАТ ИМАТ те са първопричината.за втуро причината ...като се видим

mevdo:
Нещо двойнствено е туй послание, дали не става то признание ,за твойте грехове обилни, кажи приятелю лабилни?

miro343:
да греховете са обилни--само туй е вярно ----ти приятелю любезни,праведник си навярно..........

miro343:
явно писанието ще е дълго----към греха ще посегна пак ,пък ти приятелю не унивай -то заразно е като ТИК -ТАК

mevdo:
Ами как мислиш ще уния ,да гледам как с мерак,излива се като с фуния,Таз мисъл наша поетическа, пропита с радостта лирическа - да вдигнем чашите и пак, и пак и пак...

miro343:
А МОЛБАТА Ми е следната- за запис някакъв на срещата чух чаричината дупка значи помолил те бих да ми заприходиш

mevdo:
На нашта среща явна,В неделя подир пладне,Дали идеята ни славна,Не ще зверски да пропадне,Да се отправим със колите наши,Към плажната алея,И там далече от търгаши,От смешници и апаши,Да си побъбрим ний любовно, /А може би е туй греховно/, Ако сме тъй опиянени, Кажи ми друже притеснени?
miro 343:
'Човек се гордее с всяко нещо ,стига то да му е едничкото.И може би колкото по-малко притежаваш,толкоз повече ти се иска да се биеш в гърдите"ДЖ.СТАЙНБЕК

mevdo:
А добър вечер ве Миро! Отдал си се на литературата нали, мръснико? Казвай бързо какво се крие зад тоз Стайнбеков параван, а?

miro343:
ЗА СЕГА САМО ПАТОС

mevdo:
А от какво е породен той? Някои особени видове течности да имат отношение?

miro343:
А ИМАТ ИМАТ те са първопричината.за втуро причината ...като се видим

mevdo:
Нещо двойнствено е туй послание, дали не става то признание ,за твойте грехове обилни, кажи приятелю лабилни?

miro343:
да греховете са обилни--само туй е вярно ----ти приятелю любезни,праведник си навярно..........

miro343:
явно писанието ще е дълго----към греха ще посегна пак ,пък ти приятелю не унивай -то заразно е като ТИК -ТАК

mevdo:
Ами как мислиш ще уния ,да гледам как с мерак,излива се като с фуния,Таз мисъл наша поетическа, пропита с радостта лирическа - да вдигнем чашите и пак, и пак и пак...

miro343:
А МОЛБАТА Ми е следната- за запис някакъв на срещата чух чаричината дупка значи помолил те бих да ми заприходиш

mevdo:
На нашта среща явна,В неделя подир пладне,Дали идеята ни славна,Не ще зверски да пропадне,Да се отправим със колите наши,Към плажната алея,И там далече от търгаши,От смешници и апаши,Да си побъбрим ний любовно, /А може би е туй греховно/, Ако сме тъй опиянени, Кажи ми друже притеснени?
за греховното-незнам---то ТРЯБВА да се случи,виж за за срещата ЗНАМ- неизбежното щЕ СЕ СЛУЧИ!
ПЪК ТЪЙкат гледам тез момци-то ясно е --ЕМОЦИЯ
въпросът тук е -докога ще трае таз еуфория
подкована от разни комбита
заразата е е ясна---ще сменям тройкатА
за греховното-незнам---то ТРЯБВА да се случи,виж за за срещата ЗНАМ- неизбежното щЕ СЕ СЛУЧИ!
ПЪК ТЪЙкат гледам тез момци-то ясно е --ЕМОЦИЯ
въпросът тук е -докога ще трае таз еуфория
подкована от разни комбита
заразата е е ясна---ще сменям тройкатА
И ТЪЙ като ноща веч преваля --чашата ми все по-малка става
ще ти кажа друже нещо вярно
легнал си си ти навярно
но знай!щом вятарът утре задуха(имах някога ладуха)
ще си запаля вярната колица
и леко газ ,и фул смукач
и аде на безименния фронт
ще бачкам аз за ...............тоз народ
И ТЪЙ като ноща веч преваля --чашата ми все по-малка става
ще ти кажа друже нещо вярно
легнал си си ти навярно
но знай!щом вятарът утре задуха(имах някога ладуха)
ще си запаля вярната колица
и леко газ ,и фул смукач
и аде на безименния фронт
ще бачкам аз за ...............тоз народ
О намерениятя твои аз надушвам
и ще ти кажа аз сега
нима не знаеш ти реда
тогаз ще ти го тук подшушна:

При мене ти ела
С бутилки - на софра
Да ги обсъдим тез Волва!

И ще го кажа днес направо
Волвото комби най си е здраво!

:drinkers: :drinkers: :partyman: :partyman:
О намерениятя твои аз надушвам
и ще ти кажа аз сега
нима не знаеш ти реда
тогаз ще ти го тук подшушна:

При мене ти ела
С бутилки - на софра
Да ги обсъдим тез Волва!

И ще го кажа днес направо
Волвото комби най си е здраво!

:drinkers: :drinkers: :partyman: :partyman:
за ВОЛВОТО то е ясно ........
ама ай давидим ний сега
та въпросът ми е
комбито .....дали е кола ?

щот нещо на фургон ми мяза
и каравана или бог знай кво
ти винетка каква плащеш
за кола или камион?
за ВОЛВОТО то е ясно ........
ама ай давидим ний сега
та въпросът ми е
комбито .....дали е кола ?

щот нещо на фургон ми мяза
и каравана или бог знай кво
ти винетка каква плащеш
за кола или камион?