Волво Клуб - България

Full Version: 940 2.0T на части
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Колеги, продавам Волво 940 2.0Т на части, добро състояние всичко е налично
Пробег: 190000
Дата производство: 1993g
Дата първа регистрация: 1993г
Тип двигател: Бензинов
Кубатура: 2000cc
Коне: 155
Скоростна кутия: Автоматична
Дирекция: Дясна
Категория: Седан
Цвят: Бордо

Особености:
*врати -4
*ABS -
*Ел. стъкла -
*Ел. огледала -
*Климатик -
*Климатроник -
*Кожен салон -
*Лети джанти -
*Халогени -
*Аларма -
*Централно заключване -

Допълнителна информация:


Телефон:0878984311

Място, на което може да се види колата: Шумен

Снимки:
Колега имаш "лично съобщение"!
Up на темата !
дясното огледало с подгряване ли е? само стъклото даваш ли?
up !
Джантите са 5броя 240лв комплекта с гумите.
До края на месеца колата ще замине за скрап и евентуално ще запазя само някоя друга част. Така че на който каквото му трябва да казва направо оферти. Smile
[attachment=30980]
Аз бях питал за едни неща, но не си ми отговорил, сега се сещам, че ми трябва и една капачка от този модел джанти и кранчето за парното(само че са няколко модела и не знам дали ще е същото)
Колега щом ще я изхвърляш за скраб какви ще са ти цените за не металните части ?
Принципно ми трябват доста неща от колата но като за първо време ми е наложащ скоростния лост целия механизъм без щангичките от долу(сваля се лесно 4болта под заобикалящата я пластмаса в купето ) .интересува ме също и мъркуча от въздушния филтър до турбото и на турбото рециркщлиращия клапан ако турбото е митсубиши.Трябват ми и 4 бр шпилки от колелата 2бр от предните и 2бр от задните колела . Също така искам да знам в какво състояние са предните дискове ? Трябва ми и предната броня с ножа от долу без гредата вътре .интересува ме дали километража има термометър и ако да го искам с датчика на малката решетка под предния номер .
Ако може и не те затруднява ми направи цени по от делно на изброените неща .
Работиш ли с еконт?


п.п. не я хвърляй ценна е за нас
Интересувам се от кулера и волана.ако са налични.Какви пари им търсиш?
killara Wrote:Колега щом ще я изхвърляш за скраб какви ще са ти цените за не металните части ?
Принципно ми трябват доста неща от колата но като за първо време ми е наложащ скоростния лост целия механизъм без щангичките от долу(сваля се лесно 4болта под заобикалящата я пластмаса в купето ) .интересува ме също и мъркуча от въздушния филтър до турбото и на турбото рециркщлиращия клапан ако турбото е митсубиши.Трябват ми и 4 бр шпилки от колелата 2бр от предните и 2бр от задните колела . Също така искам да знам в какво състояние са предните дискове ? Трябва ми и предната броня с ножа от долу без гредата вътре .интересува ме дали километража има термометър и ако да го искам с датчика на малката решетка под предния номер .
Ако може и не те затруднява ми направи цени по от делно на изброените неща .
Работиш ли с еконт?


п.п. не я хвърляй ценна е за нас

Колега, дай си пак номера да ти звънна тези дни, да ми кажеш окончателно какво искаш, за да можем да измислим нещо.
Pages: 1 2 3 4