Волво Клуб - България

Full Version: Волво S60 - няколко питания
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Здравейте колеги! Чакам да ми докарат едно волво С60 от Германия, вече съм го платил и имам едно две питания по темата, за да съм подготвен, когато дойде колата.

- Понеже, това дето съм го взел би трябвало да има телефон, как става номера с него? Взимам си просто сим карта, която да е като копие на сегашната ми в GSM-а, така че като звъни някой да звънии на двете места (някъде бях чел, че има такъв вариант)? След това слагам сим картата в телефона и всичко заспива, или има някакви тънкости?
- Пак бях чел, че може да се изкара сервизната история на колата от Мото пфое. Това ми се струва важно, особено ако мога да икономисам от смяна на ремъци и ролки? Някой знае ли колко струва въпросната услуга в Мото пфое?
- Въпрос за навигацията, фабричната на Волво просто не върши работа в България - нали така?

Сигурно ще се сетя и за други неща да питам, ама за момента е само това ..
С навигацията е трудно, правилно си чел. Телефона зависи на кой оператор си. Сервизната история, ако не е пипан километража, ще е хубаво нещо, но това, че колата идва от Германия не е 100% гаранция.
bg_tiger1978 Wrote:С навигацията е трудно, правилно си чел. Телефона зависи на кой оператор си. Сервизната история, ако не е пипан километража, ще е хубаво нещо, но това, че колата идва от Германия не е 100% гаранция.

За сервизната история и езика (предполагам ще е на немски), ще се звъни в Мото пфое, да видя с какви цени ще ме зарадват. За телефона какво имаш в предвид - на мтел съм по принцип ?
Ами за телефона , Мтел да, но Виваком нямат такава услуга с дубликата на сим картата. Сервизна история от МП, ъук във Варна 36 кинта и ти казва всичко правено в оторизираните дилъри. Wink
Коя година е колата?

На по-новите има карти за БГ.
Tisho Wrote:Коя година е колата?

На по-новите има карти за БГ.

Старичка е .. 2003 година. След коя година са налични картите за България? Преди време се бях ровил в нета и гледах, че има някакъв вариант да се направи така, че да се използва Гармин навигация на екранчето на стандартната. До тук всичко много хубаво, само дето цената беше някаква космическа .. трябва да потърся пак, ама по спомени ми се мотае нещо от сорта на 1000 лв.
Колеги днес звънях на Мото-Пфое и резултат е, че сервизна история на автомобил НЕ МОЖЕ да се извади, освен ако не е закупен или влизал в сервизите на Мото-Пфое или поне така твърдят по телефона. Вече се чудя, дали не са я "спрели" по някакъв начин тази услуга?
rdx1968 Wrote:Колеги днес звънях на Мото-Пфое и резултат е, че сервизна история на автомобил НЕ МОЖЕ да се извади, освен ако не е закупен или влизал в сервизите на Мото-Пфое или поне така твърдят по телефона. Вече се чудя, дали не са я "спрели" по някакъв начин тази услуга?

В кое МП си звънял?
Tisho Wrote:
rdx1968 Wrote:Колеги днес звънях на Мото-Пфое и резултат е, че сервизна история на автомобил НЕ МОЖЕ да се извади, освен ако не е закупен или влизал в сервизите на Мото-Пфое или поне така твърдят по телефона. Вече се чудя, дали не са я "спрели" по някакъв начин тази услуга?

В кое МП си звънял?

София (Люлин), Варна (понеже колегата спомена, че там предлагат такава услуга). И на двете места отговоът беше един и същ - не става.
rdx1968 Wrote:
Tisho Wrote:
rdx1968 Wrote:Колеги днес звънях на Мото-Пфое и резултат е, че сервизна история на автомобил НЕ МОЖЕ да се извади, освен ако не е закупен или влизал в сервизите на Мото-Пфое или поне така твърдят по телефона. Вече се чудя, дали не са я "спрели" по някакъв начин тази услуга?

В кое МП си звънял?

София (Люлин), Варна (понеже колегата спомена, че там предлагат такава услуга). И на двете места отговоът беше един и същ - не става.

Странно...
Я ми прати вин номера на лични, да видим аз какво мога да изкопча оттам. Smile
Pages: 1 2 3 4