Волво Клуб - България

Full Version: Rofaudio Volvo S60/V70 2001-2004 double din dvd player???
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте на всички,

Първо ви пожелавам безаварийно каране.
Искам да попитам какво мислите за китайски ОЕМ double din dvd player, който се вгражда в колата. По конкретно имам предвид това:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.alibaba.com/product-gs/742764681/Rofaudio_Volvo_S60_V70_2001_2004.html">http://www.alibaba.com/product-gs/74276 ... _2004.html</a><!-- m -->

Някой има ли представа дали е добър избор и дали е добре съвместимо с моето волво 2002г с60 2.4 бензин с газов инжекцион? Могат ли да се слагат карти допълнително и как? Може ли на диск да си запиша да кажем друга GPS програма като IGO и да върви на плейъра?

Бих оценил всякакви мнения. Big Grin

Благодаря предварително.
От това описание единственото което разбирам, че има дисплей и може да се сложи в волво.
Намери някой по-свястен дилър, с този ще имаш ядове ако го поръчаш оттам. Smile

И задължително искай някакво читаво описание. Преди да купиш, защото китаеца си е китаец. Smile
от alibaba вероятноста а изгориш е много голяма, повечето неприемат paypal, аз поедно време се бях засилил за такова, но много ми се струваха рисковани. викам им какъв цвят е, че има s60 с черно табло и с по сиво( като моето), те ми отговарят каквото искаш такова ще ти направим, но първо превода.... викам абе я си......
Да, определено сте прави че трябва да се внимава. Иначе попитах дилъра за по подробни спецификации и чакам отговор. Това което разбрах е че приемат пейпал като опция за плащане и както дилъра ми отговори :

hanks for your enquiry from alibaba.

Very honored to introduce Volvo ROF-1617VS dvd to you. kindly check details as below :


Regarding price

1, ROF-1617VSS=car dvd for Volve = 300usd/unit =( dvd+gps+ipod+bluetooth+steering wheel control + PIP + 6 disc )

2, we offer 2 gb sd card with Bulgaria and Europe map(including Greece you asked) decoded map software = 10usd/pc

3, we offer OEM reversing camera = 20 usd/unit ( waterproof + night vision + 170°wide view angle )

4,shipping cost to Bulgaria by DHL is 87usd .Very fast delivery to your house directly,takes about 5-6 days only.

Попитах за по подробни спецификации понеже ме притеснява това дали софтуера на GPS навигацията ще е читав. Дано да е някои добър като SYGIC или IGO поне и да не е някакво дърво?...Някой ако знае нещо повече по въпроса може да ми пише.

Ще разказвам като има повече подробности. бЛАГОДАРЯ за отговора.

Весело Smile