Волво Клуб - България

Full Version: volvo v40 1.9D 95hp Проблем с вървенето!!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги от 4 години съм собственик на volvo v40 1.9 D 95hp 1999 год. доволен съм от колата общо зето..Проблема е че от няколко месеца ми се появи грешка на таблото,закарах я на диагностика в малък сервиз във велинград от където съм и аз,и се оказа температурен датчик на горивото.Интересното е че докато свети лампата на таблото за грешката колата си върви без проблем,обаче огасне ли лампата не иска да откасне колата разхода става много висок.Дадоха ми съвет да откача буксата на датчика и да покарам така за да проверя да ли е от него проблема,провлема си остава..Потарсих датгика за телпература на горивото по магазините оказасе че няма никаде в българия в наличност само с порачка от чужбина цената ми казаха че е около 180 лева..Ако някой с е сблъсквал с подобен проблем или има някаква информация нека сподели..Благодаря предварително!!!
Нямам думи :!: :roll:
п.п втора Злоупотреба не става ли?
Колега и аз сменях този датчик и го купих за 30 лв. Ако те интересува пиши ми на ЛС за по-лесно да ти обясня Smile това е датчика за температура на горивото Smile
Премахната по желание на автора ...