Волво Клуб - България

Full Version: Странични светлини на Volvo s40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте ! Как мога да изключа лампичките ,които са от двете страни на предна и задна броня на Volvo s40, защото все едно карам бус ,когато е тъмно Big Grin
mar3v Wrote:Здравейте ! Как мога да изключа лампичките ,които са от двете страни на предна и задна броня на Volvo s40, защото все едно карам бус ,когато е тъмно Big Grin

Никак, включиш ли габарити или фарове светват и тези лампи.
Не може ли по някакъв начин? Все ще може от някъде да се прекъснат.Благодаря все пак Smile
Срежи им кабелите :mrgreen: .Мен пък по си ме кефи като светят.И що реши че свети като бус.Те и големите камиони светят така :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Дам ,или да махнеш крушките от там.
Заради това,че се продава този модел и в Америка,а там сигурно 99% имат такива оранжеви габарити, от Волво са си спестили разход като са произвеждали едни брони за V40 за всички пазари. Wink
Лично за мен това е част от чара на модела и не бих ги махнал никога
Няма смисъл да опитваш пич,ти не го слушай тоя от рУси-то, като бръкнеш зад бронята да срежеш кабелите и ще излезе оттам един гоУем швед със чук в ръка да те пита що бъркаш там дет не ти е работа. Затова направо сменяй колата,друго няма смисъл да опитваш.Шведите не са хора да знайш,а пък Волво не е кола,ако не вярваш питай "майсторите" и продавачите на авточасти.

Wink
S/V40 ката е може би единствената кола, която в тъмното странично мога да я позная Wink
Ти преди да я вземеш не си ли преценил, че ти свети като баничарка бе колега?
Зимата, и по тъмно на дълъг път си е оферта да ги има. Хубаво е да те виждат.

Иначе може да махнеш и бушона (parking lights) но ще ти спрат и вътрешните задни габарити.
Благодаря за съветите!