Волво Клуб - България

Full Version: Резервна гума
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Днешната проверка показа налягане от 3.5 атмосфери. Гумата не беше поглеждана от година.
Случката се разигра преди около месец - пукам гума и до пред нас спада напълно.Веднага грабвам патерицата и слагам.Колата я имам от 3 години , не съм помпал патерицата , сложих я и беше готова за път.Кой знае кога италианеца я е помпал..Все пак , трябва всеки да си наглежда най-важните неща в колата , да не стават фалове.
Темата е много, ама много брадата, но да споделя и едно мое наблюдение в нея. След влизане в добре прикрита от дъжда ЯМА по нашите иначе прекрасни пътища се получи проблем с предна лява гума и ми се наложи да ползвам т.нар. "патерица". Никога не беше ползвана и налягането в нея си беше добро, но учудването ми бе друго. Марката бе Hankook, а държавата производител...... China ! Навсякъде са се намърдали тези китайци ей, при това от доста години Big Grin
Поздрави на всички.
100Y0 Wrote:Темата е много, ама много брадата, но да споделя и едно мое наблюдение в нея. След влизане в добре прикрита от дъжда ЯМА по нашите иначе прекрасни пътища се получи проблем с предна лява гума и ми се наложи да ползвам т.нар. "патерица". Никога не беше ползвана и налягането в нея си беше добро, но учудването ми бе друго. Марката бе Hankook, а държавата производител...... China ! Навсякъде са се намърдали тези китайци ей, при това от доста години Big Grin
Поздрави на всички.
СРаам, голям срам. В китайската резервна гума има вградена камера с микрочип и предавател. МръсТните китайци чакат само да сложиш бидона с джибрите в багажника и да ти откраднат рецептата за еликсира. :mrgreen:
Pages: 1 2 3