Волво Клуб - България

Full Version: Търся за халоген на V70
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Оказа се че ми е нагоряла едната фасунга на левия халоген и поради тази причина не свети. Ако на някой му е налича и излишна - да оферира на ЛС

е такова търся:
[attachment=30895]
Стефчо,

Две предложения:

1. Виж дали няма парт номер и после в системата на МП, надали ще е повече от 10-12 лв.

2. Ако няма отделно или е много скъпа, да се опитаме да я ремонтираме, т.е. побългарим - в добрият смисъл на думата.

Аз имам 2 халогена от ХС90-то за продажба, но са почти нови, здрави и т.н., не мога да ги съсипя заради фасунгата, иначе на драго сърце Wink
Ще видя и аз дали няма някакъв начин да се отремонтират и ще го направим, защто се сещам къде могат да са нагорели и да не дават контакт Smile
Мерси Владо,
В МП го нямали в наличност иначе и те ми казаха някакви такива цени.
Аз така или иначе рядко ползвам халогените ще чакам от някъде нещо да изпадне. Не ми е останало време да я видя къде точно нагаря тая пущина може да я позачистя с WD 40 и да стане чудото ... Wink
bell Wrote:Мерси Владо,
В МП го нямали в наличност иначе и те ми казаха някакви такива цени.
Аз така или иначе рядко ползвам халогените ще чакам от някъде нещо да изпадне. Не ми е останало време да я видя къде точно нагаря тая пущина може да я позачистя с WD 40 и да стане чудото ... Wink
Ако е 10-12 лв. направо си я поръчвай и до 5-6 дни ще дойде, бързи изпълняват дотавките Wink
Дай ми парт номер, за да видя дали не може да се намери по-евтино.
Преди година някъде сменях и аз тази фасунка. Взех си от морга от с80.
Върти ми се нещо в главата, че май ги купих и 2те тогава. Ще погледан в гаража дали е там.