Волво Клуб - България

Full Version: В краката на пасажера тече вода.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колети. В краката на пасажера тече вода. Когато климатика работи и духовито е на 4 и в завой тече най-силно. Казаха ми,че има някаква раничка ама идея си нямам къде е.
здравей , провери отдолу на колата някъде под парното трябва да има маркуч за конденза размърдай го сигурно се е запушил и ако не тръгне пъхни една мека тел и го отпуши
Тръбичката за конденза излиза над предната стабилизиращата щанга,от към страната на водача.Отвора е 16 мм.Ако пъхаш нещо гледай да е меко и да не нараниш изпарителя.
Другият вариант е с почистващ шпрей(от ония със тръбичките).
Wink
Колега преди близо три години бях пуснал тема за този проблем със снимки как се решава поразтърси се :lol:
Колеги оправих проблема но при мен маркучето го нямаше имаше само дупката към двигателната част Smile та бръкнах оправих го и така Smile благодаря. Но снимките които йовчо е пуснал не помагат особенно много
Колега вече писах в друга тема ,но и тебе ще попитам ,подгизнал ми е мокета под седалката на шофьора и мястото зад него може ли да е същия проблем като при теб и къде точно в тази тръбичка за конденза
Вода зад шофьорската седалка влиза от задните стопове , като се прецака уплътнението им.