Волво Клуб - България

Full Version: До колегите от Плевен.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здр.трябва ми добър сервиз,ако някой знае и има опит от такъв моля да сподели ( като изключим МП).


Благодаря предварително.
Какво ще ремонтираш?
Ами като за начало май ми трябва диагностика,но не ми се иска да е в МП.С v40 2.0 t съм и изведнъж започна да ми гори масло н, но няма син пушек (маслото е 5w40) ,а и започна нещо да не иска да върви.Това е проблема
То диагностиката на с/в 40 беше голямо приключение с тези разменени пинове. Един колега на една от срещите спомена за един специалист в 9ти квартал, която го прочитал и двигателя, но към момента му нямам координатите. Ако открия нещо, ще напиша. Въпреки, че казваш, че не искаш да ходиш до мотото, аз бих те посъветвал да идеш да я закачат и да ти кажат какво има, пък ти вече да си прецениш какво да правиш.
Ходих до МП и не ми казаха нищо конкретно,само да започна със смяната на маслото защото може да съм сложил някакво некачественно и проблема може да е от там .Така и направих ще видя какво ще стане за напред.
Пратил съм ти координати на лично!