Волво Клуб - България

Full Version: Смяна на табло и софтуер Волво S80
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте ! От няколко седмици имам проблеми с таблото на колата ми,Волво s80 2004 година.Отначало отказа няколко пъти и накрая съвсем отказа.Купих друго табло , но ми казаха,че трябва да се сложи на компютъра във Волво и да се разтовари някакъв софтуер иначе няма да работи...Интересуваме,дали някой знае нещо повече по въпроса...
radospain Wrote:Здравейте ! От няколко седмици имам проблеми с таблото на колата ми,Волво s80 2004 година.Отначало отказа няколко пъти и накрая съвсем отказа.Купих друго табло , но ми казаха,че трябва да се сложи на компютъра във Волво и да се разтовари някакъв софтуер иначе няма да работи...Интересуваме,дали някой знае нещо повече по въпроса...


Да за да подмениш табло трябва да се препрограмира в МП, иначе не работи.

Освен таблото нещо друго спира ли да работи(климатроник, радио, навигация)?
Не,всичко си работи,дори се вижда и че дигиталните показатели,като километри , часовник работят...
radospain Wrote:Не,всичко си работи,дори се вижда и че дигиталните показатели,като километри , часовник работят...

Ясно. Имаш ЛС.
Какво означава ЛС ?
radospain Wrote:Какво означава ЛС ?

Лично съобщения, демек вид поща. Smile