Волво Клуб - България

Full Version: София 25.08.2013 г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Начало : 12.00
Място : Паркинга пред НИМ, кв. Бояна, GPS координати - 42.657006,23.271837
Вход : Свободен
Дано този път дойдат повече хора, защото последният път бяхме само трима :roll:
Не че не си пийнахме хубаво кафенце и полафихме на ОМВ-то, но нямаше как да се снимаме :mrgreen:
За разлика от шопите, колегите в страната са супер сериозни Idea Евала :!:
Този път ще се постарая и аз да дойда.
От 2 години се каня...дано неделя вземе че се случи Smile
Трябва ли да нося нещо...храна/чипсове/шоферска бира?
Хайде бройте ме и мен - да отпочнем есенно зимния сезон ... леле колко депресивно го казах и аз ... Wink
тъкмо ще пробвам новата фото-придобивка да пощракам малко Волва и пейзажи :lol:
bell Wrote:Хайде бройте ме и мен - да отпочнем есенно зимния сезон ... леле колко депресивно го казах и аз ... Wink
тъкмо ще пробвам новата фото-придобивка да пощракам малко Волва и пейзажи :lol:
Е аз за теб се сетих, като написах "снимка" :mrgreen:
Да не забравиш да му заредиш батерията, както аз правя с моето "папагалче" :lol:
И ние сме там.


а сега включих и батериите на фотото да се заредят
Тоя път, ще гледам и аз да се класирам... Много задачки, напоследък! Sad
След вчеращният дъжд ще е хладно и няма да се пържим на НИМ, така че ще се получи приятна среща Wink
А ето и няколко снимки от днес[attachment=31250]
Браво на сериозните!
Хубава среща стана, благодаря на Емо (profit) за възможността с Ванката Бластер да натиснем 200 турбо кончета на новата придобивка. Абе супер си беше. Нямаше разговори за политики, за отбори, за сервизи и т.н. Говорихме си само за любимата марка, а една червена италиянка Алфа се отличаваше със римски аристократизъм. Нямаше го Рости да организира едно биропиене после, но остава за следващия път Big Grin