Волво Клуб - България

Full Version: Избор на акумулатор
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
JMI Wrote:
Dodo 155 Wrote:
home21 Wrote:Да ви питам с колко гаранция най много се продават акумулаторите в БГ ..?
3 години, толкова ми дадоха за EXIDE. БЕРГА-та също беше с толкова, но малко по-слаба откъм ток, а имаше по-евтини варианти с 2 години.
Лично аз реших да заложа на акумулатор с по-дълга гаранция.


Ти, защо пък си сменял акумолатор? Не ти ли е малко рано, аз тук си карам още с оригинално сложения в колата!
Защото колата се кара на кратки разстояния, зимата сутрин винаги работи печката на таймер и започна да набива грешки при палене ... сега е в колата на кума ми и работи екстра ... но тя е бензинова и няма толкова консумация Wink
Все пак беше на 4 год. и около 140 000 км.
Това е разбираемо, но просто ме озадачи, защото ориналните акумулатори принципно издържат доста дълго. Виждал съм оригинални акумулатори на по 7 години да работят без проблем!
JMI Wrote:Това е разбираемо, но просто ме озадачи, защото ориналните акумулатори принципно издържат доста дълго. Виждал съм оригинални акумулатори на по 7 години да работят без проблем!
Да, така е ... всичко зависи от стила на каране.
На Октавията след 10 год. ще е като нов - с едно запалване минавам ~150 км :lol:
Pages: 1 2