Волво Клуб - България

Full Version: тампон на двигатела
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
mevdo Wrote:А не става ли въпрос за този "Горен тампон на двигателя"?

На схемата е 9434263U, оцветено е с жълто.
mevdo Wrote:А не става ли въпрос за този "Горен тампон на двигателя"?

На схемата е 9434263U, оцветено е с жълто.
и аз за него разбрах, но пластмасов, дали е добра идея, пък макар и вечен ??? :| :? :roll:
нали уж трябва да обира вибрациите, а там става и доста жегаво особено през лятото или бъркам :oops: :oops: :oops:
и аз за него разбрах, но пластмасов, дали е добра идея, пък макар и вечен ??? :| :? :roll:
нали уж трябва да обира вибрациите, а там става и доста жегаво особено през лятото или бъркам :oops: :oops: :oops:
Точно така си помислих и аз, и затова, защото е щяла метално - гумена втулка, монтирана в планката със стегнатост, го смених използвайки пресичка мъничка любима.Тя въобще не го усети.А ти си показал тампон от две части с втулка - по-лесно се сменя , но не изпълнява функцията на тампон така както този за който коментирам.
Точно така си помислих и аз, и затова, защото е щяла метално - гумена втулка, монтирана в планката със стегнатост, го смених използвайки пресичка мъничка любима.Тя въобще не го усети.А ти си показал тампон от две части с втулка - по-лесно се сменя , но не изпълнява функцията на тампон така както този за който коментирам.
Поне по това което четох в нета, хората които ги използват са много доволни от тоя тип тампони, малко по-твърди са от гумените защото са от някаква мека пластмаса и обирали достатъчно добре вибрациите. З
аради по-високата си твърдост пък в купето е по-шумно, но звукът бил убийствен.
Четох и че от подобен вид материали се използват и за тампони по окачване и др.


:oops: :oops: :oops:
Поне по това което четох в нета, хората които ги използват са много доволни от тоя тип тампони, малко по-твърди са от гумените защото са от някаква мека пластмаса и обирали достатъчно добре вибрациите. З
аради по-високата си твърдост пък в купето е по-шумно, но звукът бил убийствен.
Четох и че от подобен вид материали се използват и за тампони по окачване и др.


:oops: :oops: :oops:
Остава да го монтираш и да кажеш как е!
Остава да го монтираш и да кажеш как е!
Pages: 1 2 3