Волво Клуб - България

Full Version: Среща в Добрич на 13.10.2013 г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравей, Добрииииич.
Има предложение да се съберем на паркинга на Свободата в 13,00 ч., за да проверим дали е станал делибурана :oops: .
Така че който иска да се похвали с реколтата си да знае, че на голи приказки вяра не хващаме, ще повярваме само ако опитаме, дегустация се прави на не по-малко от 5 л. Не се притеснявайте НОСЕТЕ, може и шара не сме претенциозни, от мен тоалетната хартия.
Там сме ама тея дето нямаме ни едното ни другото ? Smile
Тия където нямат нищо,да си вземат едно теФтерче и да си водят записки как стават нещата... :lol: .Време беше да се съберем.Вече се приключи с селата,останаха само едни прасета,ама това е друга тема :oops:
За тези които нямат нищо, хората са направили магазини, да не говорим, че има и кооперативен пазар :mrgreen:
Този КООП да ви кажа няма нищо там Smile по-добре от някой по-голям супер маркет, а и тефтерче вече имам Smile ще си го взема
jordeniq Wrote:Този КООП да ви кажа няма нищо там Smile по-добре от някой по-голям супер маркет, а и тефтерче вече имам Smile ще си го взема
В този кооп продават грозде, а от него ако не знаеш става онзи хубав делибуран :lol:
jordeniq Wrote:Този КООП да ви кажа няма нищо там Smile по-добре от някой по-голям супер маркет, а и тефтерче вече имам Smile ще си го взема
В този кооп се продава грозде, а от него ако не знаеш става хубав делибуран :lol:
здравейте на всички, надявам се тази дълго очаквана среща да е масова
Ще донеса новата купа,която спечелихме днес с малката бегачка,за да пробваме делибурана в нея... :mrgreen:
Ще чакаме с нетърпение да видим купата Smile и честито за която Smile
Pages: 1 2