Волво Клуб - България

Full Version: Фарове за ВОЛВО ХС90 (2007->) - комплект
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,

Продава се комплект оригинални VALEO (ляв и десен) би-ксенон фарове за ВОЛВО ХС90 с чисто нови крушки Philips D1S.
Фаровете са от типа "активни" - саморегулиращи се, с лупи и заводски би-ксенон (къси и дълги) и са "refurbished", т.е. напълно рециклирани и проверени! Преди малко ги пробвах на моята кола, за да видя дали им работят моторчета, баласти, блендата на биксенона, крушки ... и всичко е ОК, напълно изправно и работещо! Нямат никакви следи в/у стъклото от употреба, дори не видях и едно косъмче драскотина! Единствената забележка е, че е "ремонтирана" една скоба на единия фар (с която се фиксира), в долния край. Пасват, лягат и се фиксират идеално, но си е интервенция и съм длъжен да го кажа (макар че не се забелязва). С две думи - като нови са!

Цена за комплекта - 1400 лв. (за момента не се продават отделно ... освен ако двама кандидати не се разберат да си ги поделят).

Ето и малко инфо за цената на 1 бр. в Мото-Пфое:
Каталожен номер: 31111846
Наименование: ФАР /XENON ACTIVE/, RH
Цена с ДДС: 2282.9 лв.

Каталожен номер: 31290892
Наименование: ФАР /XENON ACTIVE/, LH
Цена с ДДС: 2282.9 лв.

Идеален вариант за ЪП-грейд на по-старите варианти фарове или такива без ксенон. Имам познат, който ги "накарва" да работя 1:1, но без Active Bending Lights (ABL) - автоматичното следене при завой, като конверсията се прави без да излизат грешки, да се гасят сами и т.н.
Ето една тема, в която колегата се ЪП-грейдна Smile
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=21995">viewtopic.php?f=10&t=21995</a><!-- l -->

Контакти за връзка - 0888 25 81 82 (Владо) или на ЛС.
Разумен коментар на цената е възможен, все пак сме в БГ и трябва да се пазарим, но само при сериозен интерес Wink
Направил съм големи снимки, за да се вижда хубаво и ясно ... дано не ви забият видеокартите :mrgreen:

[attachment=32349]
[attachment=32347]
[attachment=32345]
[attachment=32342]
[attachment=32341]
[attachment=32339]
Фаровете са супер, ако нямах едни други разходи в момента бих ги взел веднага за тая цена
Продадени са отдавна ...