Волво Клуб - България

Full Version: Съвет за с60 2.4 Д5
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,
От скоро имам s60 2,4 д5. След като го купих смених водна помпа и термостат(вътрешния елемент).
На тъблото обаче като загрее колата стрелката на температурата не седи на средата, а едно деление след нея.
Реших че е от датчика за температурата на антифриза и го смених и него, но уви, пак е след средата.
Иначе не загрява повече, дори и в задръстване ... включва си перката и т.н.
Ако някои се е сблъсквал с такава мистерия нека сподели. Благодаря предварително!
Колега , от къде си купи термостата? Мисля че не си сложил точния термостат за твоята кола , т.е термостата ти поддържа по-висока температура на двигателя.Нека и други колеги се изкажат , но мисля че това е най-малкия и вероятен дявол.УСПЕХ Wink
Честито за придобивката! Моята стрелка си стои мм. преди средата винаги и перка не съм чул до сега да се вкл. То малко въпрос на гледна точка от къде я гледаш като си я гледам от мястото както си карам е мм. преди средата, а като я погледна фронтално(като се изместя по в ляво) си е точно по средата