Волво Клуб - България

Full Version: Съдействие за покупка на V/S40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги,някой да е виждал случайно тази кола? Моля за мнение!

<!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11381474631484595&f1=details&slink=4hgau2">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=4hgau2</a><!-- m -->
Колега ако си решил да взимаш такова V40 мога да ти предложа моето което е пак сиво но:
-Има лети джанти със гуми на 2 сезона
-Зимни гуми с метални джанти пак на 2 сезона
-Наскоро е обслужена - ангренаж, водна помпа, ролка. Ролките на външният кръг също са сменени. (2бр.) (преди 1000км)
-Данъка е платен има и гражданска до 27 декември.
-Турбината е чисто НОВА на 5000 км. (Незнам дали си запознат но е почти сигурно че като 2-ри собственик на теб ще се падне честа да я смениш ако купиш кола с такъв двигател от автокъща)
-По ходовата част е изрядна!!!

Към нея има 2-ра централна конзола като тази която е на обявата. Сегашната е с чашкодържател и мек подлакътник. И 2бр. предни мигачи
Фаровете са рециклирани и боядисани в черно (получи се мн. добре Smile )

Колата е гледана до последно има сервизна история а дори мога да ти предоставя файл със всички извършени ремонти които са и правени за времето което е била моя.
Ако проявиш интерес може да я видиш колата се намира пак в София.
Дай някакви подробности де - 2003 г доколкото виждам,но състояние на мотора,купето,ходова част,съединител...някоя снимчица....колко км в България...цена!Намислил съм да отскоча до Германия,защото предпочитам бензин,но...
Аз също се интересувам. Ако има инфо център, круиз контрол ,климатроник и трилъчев волан с новото табло можем да продължим на лични.
Колата е същата от към екстри като от обявата която си харесал. Салона е запазен. Има навъртяни 33 000км в бг. Разликата между двете е че мойта е с хром. ринговете в таблото, чашкодържател вместо тясната жабка до ръчната има заден спойлер и 16' джанти модел Galactica. Ходовата част е перфектна както вече казах по двигателя няма какво да се прави всичко работи перфектно. Съдинителят е добре, поне за сега не дава признаци за сериозно износване. Цената е 6300 и е AKO искаш! МОЛЯ, Спестете си коментарите от типа "ти луд ли си за тия пари ще си взема S60 и т.н" Big Grin Big Grin Честно казано не ми се иска да се разделям с колата си още повече като знам колко съм инвестирал в нея за да е в състоянието в което е в момента и ми е свидно да я дам за по-малко, но имам мания към друг модел пък ще видим дали ще стане тя такава каквато я мисля,.,. Big Grin
Абе тая от обявата само като видиш луфта на бронята под левия фар и ти става ясно защо и решетката е от стария модел. Big Grin
momk0 Wrote:Колата е същата от към екстри като от обявата която си харесал. Салона е запазен. Има навъртяни 33 000км в бг. Разликата между двете е че мойта е с хром. ринговете в таблото, чашкодържател вместо тясната жабка до ръчната има заден спойлер и 16' джанти модел Galactica. Ходовата част е перфектна както вече казах по двигателя няма какво да се прави всичко работи перфектно. Съдинителят е добре, поне за сега не дава признаци за сериозно износване. Цената е 6300 и е AKO искаш! МОЛЯ, Спестете си коментарите от типа "ти луд ли си за тия пари ще си взема S60 и т.н" Big Grin Big Grin Честно казано не ми се иска да се разделям с колата си още повече като знам колко съм инвестирал в нея за да е в състоянието в което е в момента и ми е свидно да я дам за по-малко, но имам мания към друг модел пък ще видим дали ще стане тя такава каквато я мисля,.,. Big Grin

Благодаря,колега!Няма нищо лошо в това,че предлагаш колата си.Затова са и форумите.А цената - на който му харесва.Ти знаеш какво продаваш най-добре!Аз съм решил да отскоча до Германия и да си потърся бензинка!
Желая ти успешна и изгодна сделка!
Цената на колата от обявата в мобиле е невероятно висока. Нищо особено откъм екстри, с обикновени джанти, нерегистрирана (няма дори временни номера), 100% без платена екотакса. Освен това, макар че само по снимки е много рисковано да се коментира, ми намирисва на цялостно препръскана - така, небрежно, както обичат да правят автоджамбазите. Предният ляв фар очевидно е сменян (а това означава някакво ПТП, може и съвсем леко да е), но е поставен толкова нескопосано, че му личи от километър.
vis Wrote:Цената на колата от обявата в мобиле е невероятно висока. Нищо особено откъм екстри, с обикновени джанти, нерегистрирана (няма дори временни номера), 100% без платена екотакса. Освен това, макар че само по снимки е много рисковано да се коментира, ми намирисва на цялостно препръскана - така, небрежно, както обичат да правят автоджамбазите. Предният ляв фар очевидно е сменян (а това означава някакво ПТП, може и съвсем леко да е), но е поставен толкова нескопосано, че му личи от километър.

Да,и аз се съмнявам в доста неща!Благодаря ти за мнението!Утре тръгвам за Германия,набелязал съм си няколко.Там поне знам,че която си е от немска автокъща е читава,а и предпочитам бензин!
pliva Wrote:
vis Wrote:Цената на колата от обявата в мобиле е невероятно висока. Нищо особено откъм екстри, с обикновени джанти, нерегистрирана (няма дори временни номера), 100% без платена екотакса. Освен това, макар че само по снимки е много рисковано да се коментира, ми намирисва на цялостно препръскана - така, небрежно, както обичат да правят автоджамбазите. Предният ляв фар очевидно е сменян (а това означава някакво ПТП, може и съвсем леко да е), но е поставен толкова нескопосано, че му личи от километър.

Да,и аз се съмнявам в доста неща!Благодаря ти за мнението!Утре тръгвам за Германия,набелязал съм си няколко.Там поне знам,че която си е от немска автокъща е читава,а и предпочитам бензин!
Здравей Колега,само да ти кажа може и да знаеш,но да внимаваш с немските автокъщи,който се стопанисват 90% турци и араби и там стават много шашми с колите обявени за експорт,като въртене на километражи и преправяне.Най-добре си е да я купиш от частно лице германец или наистина от немски автосалон държан от германци.Аз лично купих моята от Холандия по-далече е но си струва,защото колите са много запазени и повечето автосалони се държат от холандци,а те са много точни търговци и повечето коли им не са обявени за експорт. Лошото при тях само е малко по-високата цена в сравнение с Германия и че малко може да се свали от цената на колата, може би,защото знаят какво продават.Има много обяви и от частни лица.От този сайт можеш да ги избираш <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.marktplaats.nl">http://www.marktplaats.nl</a><!-- m --> Успех с покупката и късмет!
Pages: 1 2