Волво Клуб - България

Full Version: доволни ли сте ... за обновяване на адресите ВАЖНО Е!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Игнат е шефа, но търси Вальо - много добре пипа, телефона на Вальо е 0899212093, а иначе на сервиза телефоните са следните:
032/967060 , 0889749472 , 0889450363.
Работят от понеделник до събота от 08.00 докато завършат това , което са приели за деня (иначе до 18.00).
Игнат е шефа, но търси Вальо - много добре пипа, телефона на Вальо е 0899212093, а иначе на сервиза телефоните са следните:
032/967060 , 0889749472 , 0889450363.
Работят от понеделник до събота от 08.00 докато завършат това , което са приели за деня (иначе до 18.00).
За колегите от Благоевград мога да споделя че стенд за проверка на амортесиорите има в сервиза на АУДИ и Фолксваген в града.Стенда е на Сакс и е доста добар, по междодругото сам много доволен от сервиза момчетата си разбират от работата.Телефон им нямам но сервиза се намира точно зад сервиза на Мерцедес срещу Лукоил.
За колегите от Благоевград мога да споделя че стенд за проверка на амортесиорите има в сервиза на АУДИ и Фолксваген в града.Стенда е на Сакс и е доста добар, по междодругото сам много доволен от сервиза момчетата си разбират от работата.Телефон им нямам но сервиза се намира точно зад сервиза на Мерцедес срещу Лукоил.
За да е по лесно на останалите който не живеят от там, ще трябва да се дават подробности тел. и адрес.
За да е по лесно на останалите който не живеят от там, ще трябва да се дават подробности тел. и адрес.
Пишеме бе, Ефри! Но е добре да е събрано на едно място... Та:

Аз препоръчвам един сервиз в София, Дружба-2, до блок 272.
Намира се леко в поленцето в падината между Цариградско шосе, новия к-с Цариградски, /който се вижда зад сервиза на Тойота/ и бл. 272. Подхода е от към Дружба-2, втория светофар, преди училището в дясно, като се идва от центъра.
Шеф /Управител/ там е г-н Джоргов, а заместник Жоро Василев. Правят мотори и ходова част, реглаж предници, смяна на консумативи, разполагат с добри връзки за резервни части, вкл. и алтернативни, но не боклуци. Пряк контакт със "Скантех" и ползват отстъпки.
Приема става със записване. Цените са умерени.
Препоръчвам ги, аз там си правя сериозните ремонти по мойта кола.
Заместник Управителя /Жоро Василев ГСМ: 0888702434/ е бивш приемчик в ПРОМОБИЛ, когато там бяха представителствата на Волво и Рено.

Цените при по-голям ремонт се закръглят в полза на клиента!Big Grin
Представете се че сте от КЛУБ ВОЛВО, макар че официално договорени отстъпки към Клуба няма.

ПРЕПОРЪЧВАМ ГИ! :thumbleft:
Пишеме бе, Ефри! Но е добре да е събрано на едно място... Та:

Аз препоръчвам един сервиз в София, Дружба-2, до блок 272.
Намира се леко в поленцето в падината между Цариградско шосе, новия к-с Цариградски, /който се вижда зад сервиза на Тойота/ и бл. 272. Подхода е от към Дружба-2, втория светофар, преди училището в дясно, като се идва от центъра.
Шеф /Управител/ там е г-н Джоргов, а заместник Жоро Василев. Правят мотори и ходова част, реглаж предници, смяна на консумативи, разполагат с добри връзки за резервни части, вкл. и алтернативни, но не боклуци. Пряк контакт със "Скантех" и ползват отстъпки.
Приема става със записване. Цените са умерени.
Препоръчвам ги, аз там си правя сериозните ремонти по мойта кола.
Заместник Управителя /Жоро Василев ГСМ: 0888702434/ е бивш приемчик в ПРОМОБИЛ, когато там бяха представителствата на Волво и Рено.

Цените при по-голям ремонт се закръглят в полза на клиента!Big Grin
Представете се че сте от КЛУБ ВОЛВО, макар че официално договорени отстъпки към Клуба няма.

ПРЕПОРЪЧВАМ ГИ! :thumbleft:
А пък аз почнах да ходиа в Шведска авто маниа .Ниама да плювам предишните . В Шведска хората си разбират от работата . По евтини са им частите от Скан тек взимат ги от едно и също място а Скан тек им търси над 100 процента печалба и те омайват с 10-15 процента остъпка.В Скан тек 2-главини за С80-1000лв в Шведска 500-600лв 2-те не си спомниам точно.Собственика се казва Латин тел-0888-37-42-11 мисля че имеила им е като името на фирмата .Аз лично съм доволен от тях.Обръщат ти внимание имат техника и наи важно знаиат какво правиат .Вярно не взимат колкото :roll: малките гаражчета
:roll: Но може да направиш и рекламациа .Докато на други места казват че просто му е дошло времето,ако шчупят нешто имах предвид.Извиняваите аку съм се поувлякъл.
mecheto Wrote:А пък аз почнах да ходиа в Шведска авто маниа .Ниама да плювам предишните . В Шведска хората си разбират от работата . По евтини са им частите от Скан тек взимат ги от едно и също място а Скан тек им търси над 100 процента печалба и те омайват с 10-15 процента остъпка.В Скан тек 2-главини за С80-1000лв в Шведска 500-600лв 2-те не си спомниам точно.Собственика се казва Латин тел-0888-37-42-11 мисля че имеила им е като името на фирмата .Аз лично съм доволен от тях.Обръщат ти внимание имат техника и наи важно знаиат какво правиат .Вярно не взимат колкото :roll: малките гаражчета
:roll: Но може да направиш и рекламациа .Докато на други места казват че просто му е дошло времето,ако шчупят нешто имах предвид.Извиняваите аку съм се поувлякъл.
А и за правописните грешки
Pages: 1 2 3