Волво Клуб - България

Full Version: кога да е срещата с преспиване
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
подочух че и бавяарците ще си правят среща с преспиване по хисаря, ама чак след около месец, та викам дайте да ги изпреварим и да идем преди тях
датите за размисъл са: 21/22, 28/29 април и 5/6 май
подочух че и бавяарците ще си правят среща с преспиване по хисаря, ама чак след около месец, та викам дайте да ги изпреварим и да идем преди тях
датите за размисъл са: 21/22, 28/29 април и 5/6 май
Ехееее, Хисаря, на един час ми е, ще сменям колата.
Ехееее, Хисаря, на един час ми е, ще сменям колата.
unicata Wrote:подочух че и бавяарците ще си правят среща с преспиване по хисаря, ама чак след около месец, та викам дайте да ги изпреварим и да идем преди тях
датите за размисъл са: 21/22, 28/29 април и 5/6 май

туй и аз го чух от комшията.ами да си се събират--няма все нии да сме първи я ...ама ха
unicata Wrote:подочух че и бавяарците ще си правят среща с преспиване по хисаря, ама чак след около месец, та викам дайте да ги изпреварим и да идем преди тях
датите за размисъл са: 21/22, 28/29 април и 5/6 май

туй и аз го чух от комшията.ами да си се събират--няма все нии да сме първи я ...ама ха
Като ще е с преспиване, хайде поне да е на палатки. Big Grin Big Grin
С лагерен огън, скаричка на дървени въглища, студена бира прекрасна музика и ведро настроение. Big Grin
Аз съм за такова мероприятие , но нека се позатопли малко. Big Grin
Като ще е с преспиване, хайде поне да е на палатки. Big Grin Big Grin
С лагерен огън, скаричка на дървени въглища, студена бира прекрасна музика и ведро настроение. Big Grin
Аз съм за такова мероприятие , но нека се позатопли малко. Big Grin
вече 16 години подред ходя на палатка ,тъче .........съм оборудван от всякъде.е малко ми поостаря инвентара ама още държи.НАВИТ СЪМ!
вече 16 години подред ходя на палатка ,тъче .........съм оборудван от всякъде.е малко ми поостаря инвентара ама още държи.НАВИТ СЪМ!
Pages: 1 2 3 4