Волво Клуб - България

Full Version: Ниски обороти v40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги Smile скоро си купих Volvo V40 97 г. бензин 1,8 115 к. Имам следният проблем, при загряла кола оборотите ми падат под 500 (примерно като спра на някой светофар) и колата започва леко да тресе, знам че оборотомера не е верен при показание 500 оборота са 750 . Имате ли идея от какво може да е това ....дали е от бензина ....последният път напълних резервоара до горе на ЛУКОИЛ с бензин 95. Някой сблъсквал ли се е с този проблем ? ....Помагайте Smile

[Image: 10350373365]
Тук темата ще има по-голям успех. Wink
Ако се е появило след зареждане с този бензин - от бензина е. Ако го е имало и преди - започва се с почистване на клапан за празен ход, нови свещи, нови кабели ...
joro74 Wrote:Ако се е появило след зареждане с този бензин - от бензина е. Ако го е имало и преди - започва се с почистване на клапан за празен ход, нови свещи, нови кабели ...

Май се оправи ....сега като загрее стрелката седи малко над 500 оборота дали е нормално ???
Здравейте..аз съм нов потребител и не знам все още как да създам тема,за това пиша тук с надеждата някой да види коментарът. От доста време съм си наумил да си купя волво в40, харесал съм си няколко модела,но ме посъветваха да не гледам обяви по автокъщи,защото били мошеници..И като се замислиш изглежда нереално една кола 2002-3 година да е на 115 000 км.. Та моделът който търся аз е в40,2003 година и бих искал да бъде с климатроник и със системите за стабилизации.Ако някой е решил да продава своята моля нека ми пише.Благодаря Smile
djonirr Wrote:Здравейте..аз съм нов потребител и не знам все още как да създам тема,за това пиша тук с надеждата някой да види коментарът. От доста време съм си наумил да си купя волво в40, харесал съм си няколко модела,но ме посъветваха да не гледам обяви по автокъщи,защото били мошеници..И като се замислиш изглежда нереално една кола 2002-3 година да е на 115 000 км.. Та моделът който търся аз е в40,2003 година и бих искал да бъде с климатроник и със системите за стабилизации.Ако някой е решил да продава своята моля нека ми пише.Благодаря Smile
Здравей Smile
Абе джамбазите от автокъщите си лъжат редовно, че не е 115 хил. не е, но от където и да вземеш трудно ще намериш реално на толкова километри. Има добри коли по обявите само трябва да гледаш. Почти всяко V40 от 2003 има климатроник, но в много малко от продаваните в България съм засичал системата за стабилизация и подгряването на седалките като екстра Smile
Ето в тази тема колегата momk0 е предложил неговата за продан Smile