Волво Клуб - България

Full Version: Покупка на Волво дизел
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,
харесал съм си едно Волво дизел, но никога не съм карал нито Волво, нито пък дизел. Двигателя е 2000 к. с 136 кс. Та въпроса ми е може ли да се закара въпросния автомобил в Мото пфое и ако да те ще ми кажат ли в какво състояние е? И колко би струвало това? Благодаря предварително
martinio Wrote:Здравейте,
харесал съм си едно Волво дизел, но никога не съм карал нито Волво, нито пък дизел. Двигателя е 2000 к. с 136 кс. Та въпроса ми е може ли да се закара въпросния автомобил в Мото пфое и ако да те ще ми кажат ли в какво състояние е? И колко би струвало това? Благодаря предварително

може - 40 - 50 лв. е диагностиката, предполагам знаеш в кои градове има сервизи Мотопфое

освен това няма да те питам нито за модела, нито за годината, нито пък за този двулитров дизелак с 136 к.с. :lol:
мога да гадая само че е S40 от по-новите, нали Wink
Мотора е на Пежо, слага се на доста коли (Пежо, Форд, Волво). Общо взето той най-малко трябва да те притеснява, сравнително здрав е. В Мото Пфое ако са в добро настроение всичко ще ти кажат за колата.
bell Wrote:мога да гадая само че е S40 от по-новите, нали
Аз залагам, че става въпрос за V50.Купето е на базата на Форд.
За това, дали може да се закара за диагностика в МП, може да каже само продавача.Диагностиката мисля, че минава 100-така,но по-добре да се прегледа колата.
Диагностика - задължително !!! Спестява понякога големи главоболия впоследствие Smile Успех!
Колите са V50 обаче нямаха номера и ходих с човек да ги гледам, че бяха две , ама нещо не ги харесахме http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?top...ink=4kxrbf това пушеше много, а пък http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?top...ink=4kxrbf това имаше някакви странни звуци от мотора и подпушваше и то по-малко. Ще продължавам да търся , благодаря ви за отговорите. Продължвам да търся, но може би ще се насоча към бензин + газова уредба
P.S. Цените в Мото Пфое са 120 пълна диагностика и 66 за мотор и електроника само и трябва да се запише час предварително.