Волво Клуб - България

Full Version: Проблем със спирачната система
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Добра вечер колеги ,

имам голям проблем със спирачна система на VOLVO 460 1.7 бензин преди време спирачките по4наха да създават проблеми например като натиснеш педала потъва но не спира като го напомпаш 2-3 пъти се вдига и спирачките ковут.карах я известно време така докато не отказаха на съвсем изтича спирана те4ност но не знам от къде ходих на майстор и той ми каза 4е е усилвателя които е капсулован а сега изпуска и се пълни с течност друг майстор каза 4е е помпа с усилвател ако някои мое да помогне благодаря предварително

Писането на кирилица е задължително с този форум ! :!:

bobur ve4er kolegi imam golqm problem sus spirachna sistema na volvo 460 1.7 benzin predi vreme spirachkite po4naha da suzdavat problemi naprimer kato natisnesh pedala potuva no ne spira kato go napompash 2-3 puti se vdiga i spirachkite kovut.karah q izvesno vreme taka dokato ne otkazaha na suvsem uzticha spiracna te4nost no ne znam ot kade hodih na maistor i toi mi kaza 4e e usilvatelq koito e kapsolovan a sega ispuska i se pulni s te4nost drug maistor kaza 4e e pompa s usilvatel ako nqkoi moe da pomogne blagodarq predvaritelno