Волво Клуб - България

Full Version: Търся да закупя Volvo v40 2003
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте,нов съм в сайта..надявам се скоро да Ви бъда колега..Интересувам се от Волво в40 2003 година по възможност с климатроник и системите за сигурност като екстри..Харесах си няколко модела в мобиле-то,но ме посъветваха да не търся коли от автокъщи понеже са мошеници..и като се замислиш ..модел 2002-3 година не може да е на по 115 000 км..Говорих с човек,който да ми вкара кола дирекно от Швеция ,но сумата стана колосална -8-9000 лв.,което на мен ми звучи недопустимо.Ако някой от Вас е решил да се разделя със своята моля нека ми пише Smile Благодаря
Добре дошъл !
Ако искаш напиши малко повече за критериите на които искаш да отговаря колата ти - бензин-дизел, екстри, итериор и други.
С колко пари си готов да се разделиш ?
Откъде си ?
Искам колата да бъде дизел-1.9 - 116hp, екстри- полу-кожен салон,климатроник,бордови компютър -като комфорт това ме интересува..разбира се и да бъде с допълнителни екстри няма да я върна..системите за безопасност - електронна програма за стабилизиране, ABS ..най-вече,както казах и по-горе може да има и допълнителни екстри като - електронно разпределяне на спирачното усилие..Искам колата да бъде добре поддържана и надеждна. Мога да си позволя кола до 6000 лв.. Аз съм от Казанлък,казвам се Живко.
Сега остава и някакъв начин за контакти да посочите... :roll:
Gsm- 0897890443 - Живко Димитров
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=29081">viewtopic.php?f=8&t=29081</a><!-- l -->
Свържи се с колегата momk0,той продава неговата. Smile
В мобиле и в карс има една обява на едно волво което реално е 2004г,но джамбаза го е писал 2005 и ако търсиш до 2004 няма да го намериш.Има всичко ,което ти имаш като изисквания + ред други. Бих ти казал за него че е перфектно . Ходих да го гледам.Няма драскотина от вън ,джантите са перфектни, вътре е ок. Има две неща обаче, които са кофти , но не са голям проблем. Едното е че няма гуми,ама грам а другото е че лоста за ръчната го е ръфал някакъв помияр и трябва да го смениш. От към екстри има 90% с което разполага модела,като най важните ги има. НЕ съм го палил и преглеждал отдолу! Джамбаза сменя цената ежедневно. Виждал съм го от 5000 до 6500. Следя обявата от месец.Мисля че за 5000 - 5300 ще го даде.Колата си струва.Ти прецени,но все пак трябва да го видиш.Това е само мое мнение,не се ангажирай с него.Просто давам инфо за конкретна кола.Ако имаш път към София задължително го виж.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11378756842043919&f1=details&slink=4kx1th">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=4kx1th</a><!-- m --> - за тази обява ли ми говориш колега? И аз я следя от доста време и ми хареса колата,но километрите ми се струват твърде малко..Брат ми е в София и му бях казал да я погледне ,но именно малкото километри го отказаха да го направи..Благодаря за предложението ще го накарам въпреки това да го погледне Smile
Да това е колата.Сега виждам че вече пише 2004 г. До вчера пишеше 2005.
в мобилето е 2004,а в карс-а е обявена 2005 година..намерих и една друга във Варна само че..познаваш ли някои колеги от там,които могат да дадат мнение за нея..или ако могат да я видят,ако не им е проблем
Pages: 1 2