Волво Клуб - България

Full Version: Табло
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги искам да попитам дали някой е отварял таблото на километража как става и лесно ли защото не ми свети дясната част на километража незнам какво му стана и искам да го оправя но доколкото знам разглобяването на таблото малко е саката работа :Д колата е волво в40 някой ако може да ми помогне ще съм му благодарен !!! Smile
Процедурата по свалянето не е сложна.Буташ волана в най-долно положение.После развиваш двата болта които са в горната част на километража, и с леко усукване на самия километраж го вадиш.Най-вероятно ти е изгоряла крушка от подсветката.Такава купуваш от някоя морга,щото нова е мисия невъзможна.После при наместването трябва внимателно да наместиш и центрираш таблото и по обратния ред.Трябва да е изваден контактния ключ.
Аха благодаря ти много Smile каза от морга в автоаксесоари дали ги няма щот мисля като съм го отворил да си го напрая на друг цвят да свети километража Smile)
Самите крушки са много особени.Отзад имат една черна пластмасова врътка с чиято помощ се развиват и по спомен на нея са контактите на крушката.
Крушката е обикновена 2вата (линка долу) за табло без цокъл (Волво дават 3 вата, но такава няма и в Мото Пфое). Смени ги всичките от една марка за да няма разлика в подсветката. Крушката се изважда от пластмасовия цокъл и се слага нова.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://nspauto.com/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D1%80%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B8/%D0%BA%D1%80%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE/%D0%BA%D1%80%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B0-12v-w1,2w-w2x4,6d-hella-detail.html">http://nspauto.com/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D ... etail.html</a><!-- m -->
Много Ви Благодаря момчета !! Smile
И смени всичките,за да не си играеш после по няколко пъти със свалянето на таблото.Въпросните крушки за които говори Жоро са по стотинки.