Волво Клуб - България

Full Version: Амортисиор на жабка на С80?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Някой има ли идея, човек от къде може да се сдобие с тази част.( В МП не я предлагат)
Че то има ли такова чудо...?
Аз не съм сигурен, че амортисьор се ползва там.
А и щом МП не го предлагат....или по скоро предлагат целия комплект...странно ми звучи.
Но както и да е...
Можеш да пробваш с втора употреба, демек - автоморга.

Поздрави.
Всичките са изпочупени, а иначе има не знам дали е точно амортисьор, но задържа жабката, за да се отваря плавно. Все пак мерси за съвета!
Има такова нещо. Аз когато си сменях перката на моторчето на парнато, го счупих както ти каваш, после си взех още едно втора ръка но и него счупих тъпа работа. Чупенето става при една ябълка и на амортесьорчето му се чупат зъбчетата. Не съм взимал трето, едното го сложих и го привързах със свинска опашка (побългаряване, но от година и нещо държи, а и не се вижда). Така че ако решиш мога да ти дам старото, седи си в багажника, а мога и да съдействам при евентуален монтаж. Обади ми се ако решиш 0896 87 34 91 Жоро.
Ами мерси аз днес успях да намеря ново и го сложих и засега си държи, ама то веднъж сваляно ли е имам чувството, че се разхлабват тия зъбчета и се чупят. Но ще видим колко ще издържи.