Волво Клуб - България

Full Version: проблем с нагревателите на задния прозорец на Volvo 440
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги.Имам следният проблем нагрвателите на задния прозорец не ми работят а идва зима трябжа да отстраня този проблем, и лампата на таблото за нагревателите на задния прозорец също не свети.Дали някой би ми помогнал ако може да каже от какво се получава така дали е от бушон и от кой бушон е точно ? Предварително благодаря за помоща . Smile Smile Smile
а лампичката светили ти на таблото че е включено
здрасти колега
при мен преди време го имаше същия проблем,не включваше нагревателите отзад,не светеше и лампата на таблото при включено копче и така
проверих бушоните(бяха наред),откачих обувчиците отзад и напръсках с вд40 и пак никакъв ефект,съвсем случайно изрових друго копче за фаровете(фарове,халогени,за мъгла и подгрев) и с него проработи
а странното беше че на старото копче всичко друго работеше освен копчето за подгрева
така че ако имаш възможност тръгни по стъпка 1 и 2 и ако няма ефект пробвай третия вариянт(с друго копче-конзола)
пиши после какво е стнало
поздрави,Ивайло
При мен също беше тъкъв проблема заради това те посаветвах за тъблото но при мен и на тъблото не ми светеше лампичката и излезеот съмият ключ
Здравей кога , дано ти помогне както те посъветваха другите.Гледам нещата малко по др начин защото онзи ден от нагривателите ми се пръсна задното стъкло.Така че реших да не включвам нагривателите да не се повтори ефекта.Успех при теб
+1 за копчето
моето ми го оправиха в дървеница за 10 кинта (бях със същите симптоми)