Волво Клуб - България

Full Version: Купувам Волво
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Купувам Волво от серия /s-40 / v -40 / bodigard 460 / или 850 ...940 / предпочитанията са ми за дизел !
колата може да е с дефекти ,но с добър вид и изрядни документи
Бюджета до колко пари е?
bg_tiger1978 Wrote:Бюджета до колко пари е?

щом съм написал /може и с дефекти / значи, бюджета е ограничен . другия вариант е нещо на изплащане ,ако някой има кола ,която не му трябва и не е финансово затруднен :oops:
Приятелю, хората имат странни рефлекси, това се отнася и за теб, дано не се разсърдиш. Регистриран си преди мен, имаш повече мнения от мен във форума, вероятно се справяш по-добре от мен с ремонтите, щом приемаш и дефектни...пък не си разбрал. Най-високите обявени цени за Волво са точно в нашия форум. Очаква се точно тук хората да уважават качествата на Волво и да са готови да дадат пари за Волво. Във всички сайтове като Мобил и Карс Бг. цените са по-ниски. Търгашите знаят, че Волво не се търси. Купи го оттам, нали разбираш от коли...
Бих ти продал моята, ама и на мен ми е мила като на останалите волвари. Бих реагирал като тях, щом всичко работи....
Ако искам да си купя Волво, ще го купя от джамбазин, той няма емоционална връзка с колата, знае само за колко се продава. Така купих и моето.
Мнението ми е лично и не го натрапвам на никого.
440 bodyguard?
tsvetelin_ivanov Wrote:440 bodyguard?
дизел ли?
tortomanin Wrote:Приятелю, хората имат странни рефлекси, това се отнася и за теб, дано не се разсърдиш. Регистриран си преди мен, имаш повече мнения от мен във форума, вероятно се справяш по-добре от мен с ремонтите, щом приемаш и дефектни...пък не си разбрал. Най-високите обявени цени за Волво са точно в нашия форум. Очаква се точно тук хората да уважават качествата на Волво и да са готови да дадат пари за Волво. Във всички сайтове като Мобил и Карс Бг. цените са по-ниски. Търгашите знаят, че Волво не се търси. Купи го оттам, нали разбираш от коли...
Бих ти продал моята, ама и на мен ми е мила като на останалите волвари. Бих реагирал като тях, щом всичко работи....
Ако искам да си купя Волво, ще го купя от джамбазин, той няма емоционална връзка с колата, знае само за колко се продава. Така купих и моето.
Мнението ми е лично и не го натрапвам на никого.

правилно колега ! не се сърдя на никого -кучето си бягало според тоягата ! има коли ,които не си заслужават ремонта ,защото излизат скъпи и непродаваеми ,,,няма възвращаемост на средства -аз такава търсех ,,,щото съм фен и щеше да си е вечно моя ! стягам си 4-ката ...и то с голямо желание -не търся вече друга кола !
440 bodygard Бензин с газов инжекцион в гаранция ?
Колега мога да ти предложа v70 cross country 2.0 t5.99 година с леки забележки.
Ама се ненаучихте как се пускат обяви...
Колкото повече конкретика и детайли вложиш толкова по-малко темата ще става говорилня вместо това което е.