Волво Клуб - България

Full Version: По-як двигател
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Дойде време и аз да се изфукам! :oops: :oops: :oops: Ама защото ми е кеф, а споделената радост е двойна радост, нали :!: :?: Осбено като е със съмишленици :!:
Та - от днес съм с по-мощен двигател (посредством чип тунинг). Най-готиното е, че освен повишаването на мощността и въртящия момент, разхода намалява. Направо съм шокиран - по един и същи маршрут (Благоевград - София - Благоевград), на отиване разхода ми беше 4,9/100, а на връщане (след монтажа на чипа) 4,2/100 ! Карал съм по еднакъв начин, горе-долу поддържам скорост 120-130км/ч. Но е съвсем друго при изпреварване - изстрелвам се...
Дай Боже всекиму! :!:
Дойде време и аз да се изфукам! :oops: :oops: :oops: Ама защото ми е кеф, а споделената радост е двойна радост, нали :!: :?: Осбено като е със съмишленици :!:
Та - от днес съм с по-мощен двигател (посредством чип тунинг). Най-готиното е, че освен повишаването на мощността и въртящия момент, разхода намалява. Направо съм шокиран - по един и същи маршрут (Благоевград - София - Благоевград), на отиване разхода ми беше 4,9/100, а на връщане (след монтажа на чипа) 4,2/100 ! Карал съм по еднакъв начин, горе-долу поддържам скорост 120-130км/ч. Но е съвсем друго при изпреварване - изстрелвам се...
Дай Боже всекиму! :!:
А честито !!!
А какви пари излезе, и горе долу в какво се състои този чип туниг при теб.
А честито !!!
А какви пари излезе, и горе долу в какво се състои този чип туниг при теб.
охоооо
познай какво ще искам от теб на срещата като се видим Big Grin
кажи колко ти излезе това удоволствие
охоооо
познай какво ще искам от теб на срещата като се видим Big Grin
кажи колко ти излезе това удоволствие
unicata Wrote:охоооо
познай какво ще искам от теб на срещата като се видим Big Grin
кажи колко ти излезе това удоволствие
Вижте в гаража, де!
Калояне - знаеш, че за тест нямаш никакъв проблем.
unicata Wrote:охоооо
познай какво ще искам от теб на срещата като се видим Big Grin
кажи колко ти излезе това удоволствие
Вижте в гаража, де!
Калояне - знаеш, че за тест нямаш никакъв проблем.
Еийййй ама колко си досетлив Big Grin [/code]
Еийййй ама колко си досетлив Big Grin [/code]
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8