Волво Клуб - България

Full Version: Някой ползвал ли е това устройство????
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Dodo 155 Wrote:
Tisho Wrote:Това си е чиста измама, при това ненаказуема от никой закон... Sad
Пълно е из нет-а с подобни неща.
Да, не може да бъде наказана, защото е невъзможно доказването й ... т.е. - законна измама!
Всички рекламират "До Х % икономия", което означава от 0,00001 до посочената цифра ... тъжно, но факт.


Живеем в свободен свят и всеки може да рекламира, както си иска! Който няма акъл пък може да си пазарува и други хора правят милиони на гърба им! :lol:
JMI Wrote:Живеем в свободен свят и всеки може да рекламира, както си иска! Който няма акъл пък може да си пазарува и други хора правят милиони на гърба им! :lol:

Рекламирането ясно, но да печелиш милиони на гърба на другите и тяхното незнание като им продаваш безполезни устройства за мен си е чиста проба измама. Wink
Грубо е някакси...
JMI Wrote:
Dodo 155 Wrote:
Tisho Wrote:Това си е чиста измама, при това ненаказуема от никой закон... Sad
Пълно е из нет-а с подобни неща.
Да, не може да бъде наказана, защото е невъзможно доказването й ... т.е. - законна измама!
Всички рекламират "До Х % икономия", което означава от 0,00001 до посочената цифра ... тъжно, но факт.


Живеем в свободен свят и всеки може да рекламира, както си иска! Който няма акъл пък може да си пазарува и други хора правят милиони на гърба им! :lol:
Данчо, аз продавам лосион против косопад - намалява до 97% падането на косата ... как ти звучи, като реклама или измама (дори и рима се получи)?
Трябва да има по-строги закони и думата в рекламата "до Х % ..." да бъде заменена с конкретика, за да се засече разликата.
Като ти ремапнат колата не ти казват "увеличаване на мощността с до 20%", а реално я увеличават с 20%. Дори рекламират разход с 5% по-малко, което е повече в действителност ... самият ти си я засичал колата ти и дава повече от 5% икономия, нали Wink
Е, това вече е реклама, а не измама Idea
И да се върнем на темата - ако тези устройства за икономия на гориво или ел. енергия наистина вършеха работа, щяха да се продават по бензиностации, магазини за хр. стоки ... абе навсякъде Wink А те са в нета ... дори не бих се учудил ако сървърът, от който излиза "рекламата", е ситуиран виртуално някъде в Афганистан, Пакистан или Индия :mrgreen:
Гледайте новата реклама на "ОМВ" - "Не замръзва до -31 градуса..." :mrgreen:
Dodo 155 Wrote:Гледайте новата реклама на "ОМВ" - "Не замръзва до -31 градуса..." :mrgreen:
Обаче не е измама, защото не замръзва напълно до -31 градуса :lol:
По тази логика, трябва да осъдим милиони производители на различни безполезни дранкулки, включително и производителите на автомобили, които подават едни фигури за разхода на гориво на автомобилите им, а в реалния свят нещата коренно се различават! Това пак си е вид измама, която последните години продава много добре, но не съм видял някой да се бил осъден! Wink
Няма измама, просто някъде има един текст забит на майкаси в г*** който ги оневинява за всичко.
Както и по магазините, масово пише ДО -70% намаление и ако го има е на един продукт който по случайност е само една бройка.

П.П. Извинете ме за езика ама ми идва да тиииит тииит тиииит и така докато ми пресъхнат устата.
Pages: 1 2