Волво Клуб - България

Full Version: продавам водна помпа и обтяжна ролка за volvo v40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
продавам водна помпа и обтяжна ролка за ангренаж за volvo v40 1.9тд 115кс 2001г. Такова описание слагам защото такава е моята кола но става и за други в което съм сигурен но не знам за кои по точно. Състоянието им е използвано защото ги подмених с нови след закупуването на автомобила, но това не означава че са заминали. Мислех да си ги оставя дори за резервни но съм позакъсал от към финансите. На ролката отворих сепаратора и понамазах лагера с хубава високооборотна грес,на сепаратора пише japan koyo и мисля че не е ментак. Като сменях помпата уплътнението си остана непокътнато и в комплект давам и улпатнението от новата. Знам че тия части е хубаво да се подменят само с нови но тези които продавам като ги сравнявах с новозакупените въобще не бяха заминали и на някой който не може да си позволи на момента нови с тези ще закърпи положението.

цена за двете-60лв
за връзка с мен на л.с. тел: 0886 268006
работя с еконт с опция преглед и тест
Arrow
Wink Автора помоли коментарите да бъдат по обявата ! Темата е почистена от мен !