Волво Клуб - България

Full Version: проблем със спирачките на волво 460
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
добър вечер, имам доста голям проблем със спирачките.карам волво 460 1.7 1992г 1 проблема започна със скъсани гумички на задните цилиндри (барабани).смених ги, след това смених накладки предни и задни но проблема остава и до сега педала потъва и не спира от много (опитни )маистори които твърдяха какво ли не смених гумички на спирачна помпа,серво усилвател,спирачни цилиндри,и проблема е същия педала потъва спирачки няма ако някои има идея от какво може да е ще съм много благодарен .
От къде си ?
Ако няма теч от никъде и системата е обезвъздушена,то причината е в помпата.Понякога смяната на гумички не помага.
Препоръчвам обезвъздушаването да стане на самотек. В противен случай може да обърнеш гумичка в помпата до като помпиш на педала.За целта отвиваш на четирите колела пробките за обезвъздушаване,слагаш по едно маркуче да събираш течността и започваш да наливаш в казанчето до като изгониш въздуха.
Имам работеща помпа.При интерес моля на лични.