Волво Клуб - България

Full Version: Национална среща на Празника на РОЗАТА в Казанлък
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ми щото се сетиха, че изборите за евролапачи ще са на 20-ти и вместо да отработваме 25-ти на 19-ти, ще го отработваме на 02.06 Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Ми щото се сетиха, че изборите за евролапачи ще са на 20-ти и вместо да отработваме 25-ти на 19-ти, ще го отработваме на 02.06 Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Ше доида. Не ме броите за спане. От Ст.Загора съм.
Сте си се возия на VOLVO-то. Много обичам
да си го карам.
Ше доида. Не ме броите за спане. От Ст.Загора съм.
Сте си се возия на VOLVO-то. Много обичам
да си го карам.
radnev1965 Wrote:Местата са около 50 в бунгалата, засега всичко е свободно. Искат обаче до сряда-четвъртък да се уточни колко хора ще се съберат (за колко е резервацията). Засега капаро не искат. Комплекса не разполага със собствени каравани и палатки, така че ако някой иска такива да си кара или носи Big Grin Big Grin
Колеги, телефона ми е 0887 494 414, обаждайте се да броя хората, че да не изтървем сроковете Smile Името ми е Недялко Раднев
И да не стане някаква грешка говорим за нощувка на 09.06.2007 Smile :lol: :lol:

това ще е. там съм
radnev1965 Wrote:Местата са около 50 в бунгалата, засега всичко е свободно. Искат обаче до сряда-четвъртък да се уточни колко хора ще се съберат (за колко е резервацията). Засега капаро не искат. Комплекса не разполага със собствени каравани и палатки, така че ако някой иска такива да си кара или носи Big Grin Big Grin
Колеги, телефона ми е 0887 494 414, обаждайте се да броя хората, че да не изтървем сроковете Smile Името ми е Недялко Раднев
И да не стане някаква грешка говорим за нощувка на 09.06.2007 Smile :lol: :lol:

това ще е. там съм
И за съм там,запазете ми Апартамента :wav:
И за съм там,запазете ми Апартамента :wav:
Willie Wrote:Аз ще дойда със сигурност, нямам претенции къде ще спя, ако има свободно място - в бунгало, ако няма и на палатка мога...

Ако искаш ела да спиш при мен на задната седалка Big Grin
Willie Wrote:Аз ще дойда със сигурност, нямам претенции къде ще спя, ако има свободно място - в бунгало, ако няма и на палатка мога...

Ако искаш ела да спиш при мен на задната седалка Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9