Волво Клуб - България

Full Version: гасне в движение
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
добър ден колеги колата ми е 440gl 1,8 моноинж 1995г работи само на безин отскоро имам следния проблем колата гасне в движеие и след кратки усилия пали отново.Какво съм направил до момента премахнах имобилаизера и алармата,почистих свещите и кабелите им както и праха ит дистр капачка и бобината,подмених и някои от маркучетата на вакуума, след всичко това има малък ефект но пак гасне.Моля ако имате нещо в предвид по този въпрос да ми напишете предварително благодаря.
Кога си сменял горивен филтър за последно
добър въпрос скоро не но се насочвам по скоро към катализатора защото като върви върви както трябва вие какво мислите
Ами пробвай първо с горивният филтър,пък ако не се оправи сваляй катализатора
Здравей. Колега имах същия проблем и се оказа от дюзата. 0280150685-номер bosch
мерси засега още нищо не съм сменял днес ще отпочна и ще пиша какъв е резултата
след смяната на филтъра има промяна но пак гаснеше днес изключих ламбда сондата и не ми е гаснала но ще и проведа някои магии като махане на катализатора и ултразвукова вана па ше видиме после надявам се да е ок защото дюзата е близо 500лв благодаря на всички
здравеите отново,чувствам се, длъжен да кажа какво направих и какъв беше резултата,смених горивен филтър ефект малък. почистих свещи капачка същото,почиствах дюзата и в краина сметка тя изгоря,подмених я с втора употреба от рено ефекта остана същия и в краина сметка смених свещи с кабели, капачка, палец и датчика на кол.вал нешата се оправиха тотално.но за да стигна дотук, прочетох много във темите на форума, за което благодаря на пишещите . е това е от мен безавариина на всички.