Волво Клуб - България

Full Version: Дпф филтър
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
cereyra Wrote:Благодаря много а за пунктоация мисля че не нужно да си правим забележки все пак работим и нямам много време но такива сме си в Бг все на някого да направим забележка благодаря за информацията

Там е работата, че отдавна не сме си в БГ, но както вече ти споменах ти наистина не обичаш информацията! :lol: И правилно такива сте в БГ докато сте на работа си правите чат или във Форуми Wink тя, затова държавата и на това прилича!!! :evil:
Мисля, че съм инвестирала достатъчно в собствената си държава и мое си е правото щом съм се блъскала толкова години включително и Англия но съм останала тук в България а не да избягам да бях там спестих и инвестирах в Бг и си спечелих правото да чатя но нали знаете аз да съм зле ама Вуте да е по зле благодаря за инфото
И мисля, че зададох въпрос за дпф филтър не съм влязла в саит за българска граматика
cereyra Wrote:Благодаря много а за пунктоация мисля че не нужно да си правим забележки все пак работим и нямам много време но такива сме си в Бг все на някого да направим забележка благодаря за информацията
Ти не си за забележка според мен...
Все едно чета бисери на първокласник. Всъщност - не. Там поне има точки.
Сега сериозно - бъзикаш ли се с форума? Мислиш ли, че въпросният не заслужава малко внимание за поне една точка???
Това е абсурдно! Докъде стигнахме...до неграмотността!
На всичкото отгоре мислиш, че няма нужда от забележки....
Та даже и под общ знаменател ни сложи българите, че все правим забележки...та даже и Вуте се намеси Confusedhock:
Не знам коя си и каква си...и какво си блъскала. За блъскане много по света...и не си само ти, вЕрвай ми ;-)
Опазил ме Господ от такива като теб.

Относно проблема ти (този с колата) - закарай я в най-близкия оторизиран сервиз, и не пипай нищо повече.

@JMI - евала за търпението!

С уважение:
Янков
cereyra Wrote:И мисля, че зададох въпрос за дпф филтър не съм влязла в саит за българска граматика
По добре не влизай там ;-)
По същата логика - след като улицата не е магазин за обувки, боса ли ходиш там?

С уважение,
Янков
cereyra Wrote:Мисля, че съм инвестирала достатъчно в собствената си държава и мое си е правото щом съм се блъскала толкова години включително и Англия но съм останала тук в България а не да избягам да бях там спестих и инвестирах в Бг и си спечелих правото да чатя но нали знаете аз да съм зле ама Вуте да е по зле благодаря за инфото


Знеаш ли, преди да подскочиш като ваксинирана кучка от бяс, защо не спреш за минутка и да осмислиш, това което искаш да кажеш и после да го напишеш грамотно на Български език, за да те разберат хората, там където си решила да останеш! Wink
Това че си неграмотна го разбрахме, по- странното, е че имаш проблеми с асимилирането и незнам кой те е търпял в Англия
/ти си брала малини най-вероятно, защото за друго не те виждам/, но ме съмнява да си спечелила големите пари за великя бизнес в Бг /Който прави пари тук не се прибира в България, защото там частен бизнес няма!/ Wink

В крайна сметка защо не кажеш на ебача, който ти е купил колата и чрез който си спечелила правото да чатиш не плати в МП да ти оправят проблемите, поне няма да ни демонстрираш какви олигофрени правят бизнес в България, че като чета глупостите ти ми идва да се прибера и да измета света с такива като теб! :evil:
С гащници не разговарям!!!!и можеш да си останеш в държавата която не ви иска и да си купуваш коли на старо тъпанар
cereyra Wrote:С гащници не разговарям!!!!и можеш да си останеш в държавата която не ви иска и да си купуваш коли на старо тъпанар

Аз приключвам с теб, но тъй като темата така или иначе върви към метла, нека поне да се позабавлявам, че скоро не ми се е случвало да си комуникирам с представители на клас безполезни безгръбначни! Wink
Такаааа...
Пак ме провокирате да се намесвам като модератор в темите.


Потребител JMI на почивка за 1 седмица. Силно се надявам след като изтече седмицата в бан листа да не използва повече гореописаните от него епитети и обиди в форума...

Потребител cereyra, моля спазвайте правилата за писане в форума!
Може да ги прочетете внимателно тук!

След консултация с членовете на модераторския екип -> Седмица почивка и за cereyra.


Заключвам темата след 24 часа ще я отключя и разчистя от спам-а.
Pages: 1 2