Волво Клуб - България

Full Version: купувам 340,343
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
купувам бензиново 3хх
Събка No2 ?!
ще късам Кангаля по пистите!!!
+ дрифт шампионат

а и да си призная ,на тоз червения СЪБИ ,ми е жал да му завъртя гумите ,та.......онова кораво нещо Idea с тоз дИбели кардан .....с тоз диферинциял§кутия това е колата !!!!
Ша си скъсаш портфейла,докато ме скъсаш по пистите.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
На тебе със закон трябва да ти забранят да си купуваш такава кола, още не мога да си простя, че ти помогнах да закараш Събка в моргата :evil: :evil: :evil:
ico850 Wrote:На тебе със закон трябва да ти забранят да си купуваш такава кола, още не мога да си простя, че ти помогнах да закараш Събка в моргата :evil: :evil: :evil:


ако Миро си купи събка 2 -имам подарък за него -макферсони с газови амортисьори /точно като за състезания / също всички пластмаси вътре от купето ,заедно с част от мокета ,брони с неръждаемата лайсна /от модел 345жлс,километраж /табло с уредите / и то с екстри -външна температура и /ECON/ -за икономично шофиране ,стелки от тефлон с надпис волво-оригинал-вечни са ! арматурно табло , и още мн неща
Малко съм изненадан,че перфекционист като Андро е вдигнал темата ми от преди 20 месеца .........няма да се оправдавам,само ще кажа ,че везните натежаха за ей тва нещо......
Както каза ИЦО850 --...има неща за които човек се сеща с носталгия за цял живот и може би не е достоен да ги притежава .....
Андро..пази тези Фосили за някой по-запален фен от теб!.. :roll:
[attachment=44181]
miro343 Wrote:Малко съм изненадан,че перфекционист като Андро е вдигнал темата ми от преди 20 месеца .........няма да се оправдавам,само ще кажа ,че везните натежаха за ей тва нещо......
Както каза ИЦО850 --...има неща за които човек се сеща с носталгия за цял живот и може би не е достоен да ги притежава .....
Андро..пази тези Фосили за някой по-запален фен от теб!.. :roll:
[ATTACHMENT NOT FOUND]


кви Фосили и кви моторетки те гонят ,,пак си ял ,от от бутчето на игуаната ,която уж някой ти открадна и,или изчезна в градината .....