Волво Клуб - България

Full Version: Педал на съединителя!!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте !Колата е волво 460 1.8 моно 94 г. .Може да има някъде такава тема ,може и да няма потърсих из форума ,но намерих теми само
за жило на съединител или реглаж на съединител .При натискане на съединителя съвсем нормално усетих че се чупи нещо и се оказа някакво
метално незнам какво е точно прочетох някъде ухо ще пусна снимки .Въпроса ми е какво е точно и от къде да купя ново евентуално .Единствените проблеми
които съм имал с съединителя .е че като загрее колата трудно влиза задна изхърква иначе съм от софия .

[attachment=35183]

[attachment=35181]

[attachment=35180]
Привет колега,погледни в раздел продава коли на части.Надали за този детайл ще ти искат повече от 8-10 лева.А монтажа не е сложен.
Ето и тема от коректен съфорумец :
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=49&t=35435">viewtopic.php?f=49&t=35435</a><!-- l -->
.
Успех
Имам го тва,а колегата ти е казал цената-две двулитровки с мезето да се почерпим с момчетата с който разглабяме.При интерес пиши на лични.
тази част си я купих от мото пфое но за 360-ка и струваше 12лв е не беше скоро,успех.
При мен се получи почти същото, скъса се тампона смених го и пак се скъса и после се скъса и жилото на съединителя, оказа се в последствие, че притискателния диск е заминал смених всичко комплект и педала си стана много мек.