Волво Клуб - България

Full Version: Колеги помагайте :(
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги търся помощ. Колата ми е волво 460 1.9 Тди. Случи се нещо което немога да разбера от къкво е. Преди една седмица един петък я запалих както всеки ден и работи на место 15 мин и тръгнах наработа както си карам изклчючвам от скорост и колата огася, веднага след това паля и работи на ниски обуроти но като реша да тръгна и огася отново. Обиколих майсторите в нашият град единят ми каза че е Помпа друк ми каза че е филтър, тъка стигнах до русе до един майто който му викат мисля че бай даци и той ми отговори че ми няма нищо на помпата от филтъра да го сменя и да сложа добавка, направих го смених филтъра и сложих добавка на лъки моли и една седца колата беше добре. В понеделник сутрия я запалих и колата се тресе цялата и пуши много тъка работи около 3, 4 минути и след това се оправя започва да работи нормално, ако я оставя да не я карам около 4 часа прави същият номер тресе се и пуши. Моляви дайте идея къкво може да е, забравих да кажа че си отварях сондата проблем няма там.
погледни датчика на кол вал моята ме разката и там имаше проблем
твоята дизел ли е ?
не но и ти го имаш провери го,прочети внимателно темите
благодаря, можеш ли да ми обесниш лъде се намира доло горе
някъде е между двигателя и скоростната кутия примоята кола е отгоре.
.
Ок благодаря
Колеги все още несъм отстранил проблема ако някой има идея от къкво да каже