Волво Клуб - България

Full Version: Боядисване на джанти
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Имам алуминиеви джанти в недобро състояние. В добавък преди няколко седмици момчетия напръскаха със спрей две от джантите. Дайте съвет къде могат да ми ги пребоядисат.
Не си казал от къде си, ние ще отгатнем, залагам на Софиянец по местожителство. Навремето моите 17''ки ми ги боядисаха за по 40лв на джанта тук във Варна. Боядисването включва, бластиране, прахово боядисване с перла и изпичане в пещ за алуминий на 180 градуса по Целзий. Не са мръднали вече втора година, имах и оферта за 50лв на джанта с автобоя, но това е като да ги пръснеш със спрей. Wink
Моите джанти бяха много зле и ги пребоядисах преди около два месеца в Колор Арт сервиз в с. Горни Лозен. Доволен съм. Според мен хората работят качествено.
Bonso Wrote:Моите джанти бяха много зле и ги пребоядисах преди около два месеца в Колор Арт сервиз в с. Горни Лозен. Доволен съм. Според мен хората работят качествено.

Прахово боядисване ли беше. Дай повече информация за цена, сервиза и т.н. Благодаря за отговора!
bg_tiger1978 Wrote:Не си казал от къде си, ние ще отгатнем, залагам на Софиянец по местожителство. Навремето моите 17''ки ми ги боядисаха за по 40лв на джанта тук във Варна. Боядисването включва, бластиране, прахово боядисване с перла и изпичане в пещ за алуминий на 180 градуса по Целзий. Не са мръднали вече втора година, имах и оферта за 50лв на джанта с автобоя, но това е като да ги пръснеш със спрей. Wink

Благодаря за отговора! От София съм, търся добър сервиз за прахово боядисване.
petpetkov Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:Не си казал от къде си, ние ще отгатнем, залагам на Софиянец по местожителство. Навремето моите 17''ки ми ги боядисаха за по 40лв на джанта тук във Варна. Боядисването включва, бластиране, прахово боядисване с перла и изпичане в пещ за алуминий на 180 градуса по Целзий. Не са мръднали вече втора година, имах и оферта за 50лв на джанта с автобоя, но това е като да ги пръснеш със спрей. Wink

Благодаря за отговора! От София съм, търся добър сервиз за прахово боядисване.
Пътя към Банкя, откъм Божурище ... не знам точно адреса, но съм виждал тяхна работа, а имат и голяма вана.
Дано някой да е по-конкретен или Ванката (Carburettor) като влезе ще каже Wink
според мен ако само това ти е проблема, че са напръскани със спрей, с малко водна шкурка и паста ще излезе всичко.
p.s. само трябва да се внимава да не се претърка боята
stefi_pavlov Wrote:според мен ако само това ти е проблема, че са напръскани със спрей, с малко водна шкурка и паста ще излезе всичко.
p.s. само трябва да се внимава да не се претърка боята
Ако не е паднало оригиналното (прахово) покритие, пръските от боя ще излезат супер лесно с коресилин и после само една ръка паста за полиране, т.к. коресилинът матира лака, понякога.
Същото важи и за петна по боята на колата - става идеално и всичко изчезва Wink
Благодаря за отговора! От София съм, търся добър сервиз за прахово боядисване.[/quote]
Пътя към Банкя, откъм Божурище ... не знам точно адреса, но съм виждал тяхна работа, а имат и голяма вана.
Дано някой да е по-конкретен или Ванката (Carburettor) като влезе ще каже Wink[/quote]

Аз съм боядисвал там и съм много доволен !!!
114 лева беше за 15" 2009 г. Светла перла.
130 за 16'' - 2008 г.

[Image: 08052009841.jpg]
photo hosting
gomez Wrote:Благодаря за отговора! От София съм, търся добър сервиз за прахово боядисване.
Пътя към Банкя, откъм Божурище ... не знам точно адреса, но съм виждал тяхна работа, а имат и голяма вана.
Дано някой да е по-конкретен или Ванката (Carburettor) като влезе ще каже Wink[/quote]

Аз съм боядисвал там и съм много доволен !!!
114 лева беше за 15" 2009 г. Светла перла.
130 за 16'' - 2008 г.

[Image: 08052009841.jpg]
photo hosting[/quote]

Благодаря за информацията, ама може ли малко по-подробно упътване.
Pages: 1 2 3