Волво Клуб - България

Full Version: Какво работите?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Аз с моята професия едва ли ще съм много полезен на някой , ама най-общо казано съм програмист.
Все едно да кажа че съм лекар - ама какъв точно? Ако просто ви забива компа няма да помогна :mrgreen:
ipdown Wrote:Аз с моята професия едва ли ще съм много полезен на някой , ама най-общо казано съм програмист.
Все едно да кажа че съм лекар - ама какъв точно? Ако просто ви забива компа няма да помогна :mrgreen:
Еее, колега, не е така. Програмистите ако не помагаха... ;-)
Ето, веднага ти доказвам - можеш ли да провериш колко парици и време ще струва сътворяването на един Application за Smartphone. Ако те интересува предмета на App-а - форума ни.
Само информативно ме интересува ;-)

Поздрави,
Явор
Smile
Аз се занимавам с внос на продукти за преработващата промишленост. Пак малко общо, а? Big Grin
Аз съм автомонтьор , ( в момента съм гумаджия на товарни гуми ) а след работа когато има какво го поправям
Браво чудесна тема....
Аз се занимавам с търговя с авточасти от 1995г.
Който иска да помагам насреща съм.
Занимавам се с Ел Инсталации , СОТ, Видеонаблюдение, Пожароизвестяване, Домофонни инсталации , автоматика, компютърни мрежи и продажба на Компютърна техника ТВ и др. Ако мога да бъда полезен пишете или се обадете
Завършил съм специалност: Експлоатация на автомобилния транспорт ама така ме отвя живота че съм шофьорче на линейка.Ко да прайш... Big Grin
Еми хайде и аз да споделя....
Завършил съм "Колеж по телекомуникации и пощи" - София - "професионален бакалавър" (каквото и да значи Big Grin ) специалност телекомуникационни технологии.
В момента продължавам да съм студент в "Технически Университет" - София - магистратура....специалност телекомуникационни мрежи.
Иначе работя в една фирма за топлинно счетоводство, но за газ (не е топлофикация Big Grin ). Все пак съм от тези, които хората най-много псуват Big Grin .....отчитам близо 7 години. Та ако отчитам някой от колегите да не ме бие следващия път :mrgreen:
П.П. А между другото прави ми впечатление, че много често виждам едно сиво S70 пред 12-ти блок на Техническия със стикери на клуба. Някой да си го разпознава??
Up ;-)
Готвач Smile има ли гладни Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7