Волво Клуб - България

Full Version: Нормално ли е след сервиз
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
да сигурен сам понеже ги подмених лично аз с нови сложих на BOSH нови са.
koko_rz Wrote:
JMI Wrote:
koko_rz Wrote:преди мако установих че са сменили помпата не е моята а е друга и май утре ще им върна колата да си свършат работа нз от къкво е

Задължително я върни! Кой е сервиза в Русе, който ползваш?
Сервиза който използвах е в Сливо Поле - Пламен се казваше човека.
Ъъъ Паци по принцип е пич и си разбира от работата , при него винаги е навалеца, чак ми е чудно че се е осрал така :roll: .
Задължително я върни! Кой е сервиза в Русе, който ползваш?[/quote]
Сервиза който използвах е в Сливо Поле - Пламен се казваше човека.[/quote]
Ъъъ Паци по принцип е пич и си разбира от работата , при него винаги е навалеца, чак ми е чудно че се е осрал така :roll: .[/quote]
Колега немога да кажа че се е осрал просто кът я занесах вторият път вдигнаха леко оборотите заради обогатителя сега колата е добре вече.
Пичове, като ви гледам правописа на повечето от вас по темата - направо ме отказахте от редакции!
МОЛЯ ВИ - Проверявайте си правописа и граматиката, защото все пак много хора четат тема, която считам за важна!
ПОЗДРАВИ!
npackoBko Wrote:Пичове, като ви гледам правописа на повечето от вас по темата - направо ме отказахте от редакции!
МОЛЯ ВИ - Проверявайте си правописа и граматиката, защото все пак много хора четат тема, която считам за важна!
ПОЗДРАВИ!

Съжалявам, ако ми дадеш шанс, ще си поправя съОченика! Критиката безмълвно приета! Smile
Pages: 1 2