Волво Клуб - България

Full Version: Национална среща 2014г. - записване.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Закъснях, дано не е късно да се включа!
Двойна стая за 04.07 и 05.07.2014г.
Е, как да е късно, до края на май има време, ако има свободни места :lol: За къде сме без хора, които не са от Силистра :mrgreen:
За мен две нощувки в двойна стая - на 04.07 и на 05.07.14г
Една двойна стая и за нас на 4-ти и 5-ти .
За мен една двойна стая за 05.07.14г.
Една единична стая за мен, две нощувки за 4-и и 5-и, + две двойни стаи пак за 4-и и 5-и , защото колата ще е пълна с фенове на Волво Smile
Една двойна стая и за мен, за Събота.
Привет на бандата!
При мен се попромениха малко нещата и две от хлапетата ми самосиндикално ще се ориентират по същото време към морско лагеруване.

Поради тази причина току що звъннах на администрацията на "Островчето" за да попитам има ли вариант за смяна на заявената от мен къщичка с по-малка двойна стая.

Инфото, което ми предостави госпожа администраторката леко се разминава със списъците тук, но пък мен ме устройва идеално :lol:

До момента на името на ВКБ (без поименно посочване) има резервирани общо 30 стаи двойни и то само в хотелската част!

- на 04 юли - 10 двойни стаи.
- на 05 юли - още 20 двойни стаи.

Тоест някой ако е заявил къщичка - това не е отразено от хотелска страна. :!:

п.п. Гледайки пък изготвената от тигъра табличка - в петък има 18 заявки. Който закъснее да на спи на открито :lol:
Споко Белл,има 7ма,8ма и 9та серия Волва,които идеално стават за спални...Дано паркинга е голям и да са повечко шезлонгите около басейна...На такива мероприятия,както сам се сещаш,спът само дечинята... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12