Волво Клуб - България

Full Version: Yatour
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Взех си Yatour, и като просвирвам песните с лек шум се чува леко припукване, ще речеш, че слушам надраскан диск в паузата м/у песните, също и двигателя се чува като виене леко. Sad Та се чудя къде е проблема. Извадих кабела на Ятурчето и продължих да чувам смущенията което ме навежда на мисълтта, че проблема е някъде във входа за CD Changer на HU803. Някой да има решение на проблема?
Leper Wrote:Взех си Yatour, и като просвирвам песните с лек шум се чува леко припукване, ще речеш, че слушам надраскан диск в паузата м/у песните, също и двигателя се чува като виене леко. Sad Та се чудя къде е проблема. Извадих кабела на Ятурчето и продължих да чувам смущенията което ме навежда на мисълтта, че проблема е някъде във входа за CD Changer на HU803. Някой да има решение на проблема?


Или в кабела, или в ятор-а са свързани сигнална и захранващата маса. Wink
След като го откачих ятура от кабела, т.е. остана само включен в HU-то кабела, имаше смущения. Значи в него има проблем - как да реша проблема? Кондензатор?
Leper Wrote:След като го откачих ятура от кабела, т.е. остана само включен в HU-то кабела, имаше смущения. Значи в него има проблем - как да реша проблема? Кондензатор?


Виж дали в кабела има електрическа връзка между 2 пин на куплонга и shield(тенекията на куплонга).
Другия вариант е калпав кабел. Smile
Китайците имат навика да ги правят едни... :?
...и ми предложиха филтър.... което си има + и - ама си мисля че ще повлиае лошо на качеството.
Tisho Wrote:
Leper Wrote:След като го откачих ятура от кабела, т.е. остана само включен в HU-то кабела, имаше смущения. Значи в него има проблем - как да реша проблема? Кондензатор?


Виж дали в кабела има електрическа връзка между 2 пин на куплонга и shield(тенекията на куплонга).
Другия вариант е калпав кабел. Smile
Китайците имат навика да ги правят едни... :?
тц няма връзка ... Sad ще си взема филтъра, стигнахме до 10$ цена Smile
какво стана? има ли ефект от филтъра? аз пробвах какви ли не варианти и нещо не се получава Sad
- захраних всичко директно от акумолатора
- хванах нова маса на шината на касетофона
- на чинчовете от които вкарвам звука в yarour-а( пускам звука за tv-to) през него, ги замасих
и все си го има звука от двигателя
Чакам още да пристигне, че го нямаха наличен, но преди седмица са го пратили.
Получих филтърчето, но уви, нищо не се промени. Според мен, може би тр ябва по-хубава маса, ще видя да пробвам този вариант.
Аз днес реших проблема Smile пуснах нов кабел екраниран, но през средата на колата, под мокета, и през средната конзола, За да е далеч от другите кабели в колата,също така пуснах и един минус директно от акумолатора и го закачих на корпуса на радиото. Също така всички връзки съм ги запоил за по-хубава връзка. И сега е идеално. Колкото може д е идеално от mp3 формат Smile))
Pages: 1 2 3 4