Волво Клуб - България

Full Version: Мигачи и капак на въздушен филтър за V/S40 96г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги, трябват предните мигачи и капак за въздушен филтър за V40 1.8 96г.
Пробвах моя капак за въздушен филтър от 2.0 97г. на този 1.8 96г. и става, мигачите са същите като моите.
Мигачите е хубаво да са читави и да имат вид, да не са спукани и т.н.
Хубаво е мигачите и капака да са от едно място за да спестим Еконт-а но пък ако няма-ми няма :lol:

Може да се пратят с Еконт, Спиди, ракета СС23 и други с наложен платеж.
За контакти тук във форума с мен на ЛС.
Ако може модераторите да не ме пердашат много, ама ще добавя чаркове в обявата, надявам се да не нарушавам правилата много-много.

Оказа се, че трябва да добавим и една бензинова помпа втора ръка да може да пали пича на бензин.Тя пък по номер е като на 2.0, за сеир и мотора е 2.0 а по документи е 1.8.Пак врътки е имало в КАТ :mrgreen:

Значи:
-капак на възд. филтър
-мигачи предни
-бенз. помпа за 2.0, работеща ако може :lol:
-рейките за горен багажник но може и без тях, зависи колко сте лакоми Confusedhock:

Давайте да правим далаверката с хора от форума.Ако няма мераклии утре отваряме продавалници, мобилета и други безалкохолни.
Ако смяташ да си караш още колата(да не я продаваш скоро), вземи си нова бензинова помпа.Нова китайска е 60-90 лева.Оригиналната е Walbro и е 150 кинта.
Аз на мойта й сложих Walbro за 190лв. като изгоря миналата година.На пича му свидят обаче въпреки, че го посъветвах да си сложи нова.
Ако има китайски ментаци за 70-80 предполагам ще е благосклонен да ги даде.
От Т4 няма ли да стане помпата? Провери, ако е ОК за 35лв ти я засилвам.
Гледах ги снощи и имаха конструктивни разлики.Не ги знам като налягане също дали са еднакви.

Помпата отпада, взехме нова китайска :lol: