Волво Клуб - България

Full Version: Среща София 30.03.2014г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги Smile
Времето за традиционната Софийска среща наближава,та реших да се организираме овреме Big Grin
Може да има гости от други градове Wink ,и се чудех дали да не ги посрещнем подобаващо :mrgreen:
Мартенското време е капризно,и може би идеята за пикник ще е прекалена,но можем да намерим приятно местенце за раздумки и хапване Smile
Очаквам вашите предложения!

Поздрави!
kire Wrote:Здравейте колеги Smile
Времето за традиционната Софийска среща наближава,та реших да се организираме овреме Big Grin
Може да има гости от други градове Wink ,и се чудех дали да не ги посрещнем подобаващо :mrgreen:
Мартенското време е капризно,и може би идеята за пикник ще е прекалена,но можем да намерим приятно местенце за раздумки и хапване Smile
Очаквам вашите предложения!

Поздрави!
При Братчеда, на 7-ми КМ ... кеф ти среща, кеф ти пикник, кеф ти хапване ... тези три неща :mrgreen:
Има и приятно голям паркинг Wink
Dodo 155 Wrote:При Братчеда, на 7-ми КМ ... кеф ти среща, кеф ти пикник, кеф ти хапване ... тези три неща :mrgreen:
Има и приятно голям паркинг Wink

Съгласен,и без това не се знае какво ще е времето :roll:
Ще трябва да пуснем линк,окозваш местоположението на "Братчеда" Smile
kire Wrote:
Dodo 155 Wrote:При Братчеда, на 7-ми КМ ... кеф ти среща, кеф ти пикник, кеф ти хапване ... тези три неща :mrgreen:
Има и приятно голям паркинг Wink

Съгласен,и без това не се знае какво ще е времето :roll:
Ще трябва да пуснем линк,окозваш местоположението на "Братчеда" Smile
За събота го дават да вали ... ама за неделя не знам.
Но определено ще е хладно, така че трябва да има къде да се "скрием" :mrgreen:
Дали пък да не се срещнем на НИМ и после да решим къде да ходим?
С този ремонт на Цариградското сигурно ще е голямо задръстване.
profyt Wrote:Дали пък да не се срещнем на НИМ и после да решим къде да ходим?
С този ремонт на Цариградското сигурно ще е голямо задръстване.
Неделя, 12 часа на обед ... надали Wink
Отделно може да се мине поне през 3 места, за да се избегне мостът на 4-ти КМ.
profyt Wrote:Дали пък да не се срещнем на НИМ и после да решим къде да ходим?
С този ремонт на Цариградското сигурно ще е голямо задръстване.

Ако се срещнем пред НИМ,после може да ни домързи да ходим другаде Wink .А ако се видим направо "при Братчеда" - няма да има мърдане Wink
Може да направим и вариант 2: някой събира дошлите пред НИМ,и ги води на уреченото място Big Grin
Опс, аз чак сега виждам, че мястото е променено. Понеже ще си водя гости, бързам да им кажа, че мястото е променено...
В края на краищата къде последно да отида?
Pages: 1 2