Волво Клуб - България

Full Version: Варна - 26.04.2014 Среща - колона !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Здравейте приятели!
Отново е Април и дойде време за годишната ни среща колона по случай 87 години от първото Волво излязло от завода в Гьотеборг. Срещата ще бъде както миналата година на паркинга на товарна гара. Надяваме се отново на съдействието на "МОТО ПФОЕ" Варна. Часът на срещата е 10.00. Маршрутът се уточнява но крайната цел е шоурума на Мото пфое.

Ще призова фенове от близките и не толкова близки градове, да се включат в колоната която за четвърти път се организира и събира любители на шведските автомобили. На последната среща в Варна бяха отново поканени и най верните фенове на Сааб които за втора година ще ни подкрепят в начинанието. Smile
+1, ама пеш .....
Това е чудесна традиция .
Ще очаквам снимки
Приятно изкарване
И аз ще дойда. Smile
За да се подготвим по добре и да не претупаме нещата ще отложим срещата за 26 или 27 април след великденските празници.
Така че гответе са за тогава. Колегите от Сааб са предупредени. Идеята е ако е възможно да се включат повече участници, а защо не и други градове. Wink
Следя темата с интерес Митак! Wink
И сега ще има ли среща че се бях наканил да идвам.
Промених заглавието на темата, предвид настъпилите промени в организацията!

На мероприятието, живот и здраве, ще се радваме на присъствието на колеги и приятели от "Мото Пфое" - Варна, които по всяка вероятност ще докарат два тестови автомобила - XC 60 и S 60 . Последният е фейслифт от миналата година на добре познатия модел . След разговорите ми от днес с г-жа Емилия Христова - управител на МП Варна и г-жа Силвия Крумова - мениджър по продажбите на Volvo, подготовката тече с пълна сила !

Поздрави
и аз ще се включа, добре, че променихте датата Smile
Това е г-жа Крумова от МП !
[attachment=36979]
Pages: 1 2 3 4