Волво Клуб - България

Full Version: Конкурсче III - Познай победителя СП 2014г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Здравейте колеги, отправям поредното предизвикателство към вас, за да Ви провокирам да ми дадете верен отговор на въпроса кой ще е бъдещият носител на световната титла от първенството в Бразилия 2014г. Предположения можете да давате до 12.06. 2014г, когато е откриването на първенството. Право на участие имат всички съфорумци. Всяко предположение може да се променя, като меродавно остава последното публикувано мнение. Победителя ще бъде обявен след 13.07.2014г, когато ще се изиграе финала на турнира. При повече от един познал, ще се тегли жребий (няма да е прецедент, както се вижда от предните пъти) в библиотеката на Товарна гара, в присъствието на видни Майори :mrgreen: Наградите ще бъдат обявени малко по-късно в темата. Ето старите теми и две снимчици да си припомним победителите.


<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=22693&hilit=%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%87%D0%B5">viewtopic.php?f=16&t=22693&hilit=%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%87%D0%B5</a><!-- l -->

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=22444&hilit=%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%87%D0%B5">viewtopic.php?f=16&t=22444&hilit=%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D1%87%D0%B5</a><!-- l -->

[attachment=36940]

[attachment=36938]
Като гледам досегашните награда и си правя следният извод : И да паднем и да бием,пак ще се напием.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Моята прогноза е : Х-Х-Х
Wink
Е браво бе - аз УЖ спечелих ..... а награда @#!$#@%%$#^%$@^@^#@^@# !
:evil: :evil: :evil:
Айде без мене вече в тези али - бали ...... :evil: :?
npackoBko Wrote:Е браво бе - аз УЖ спечелих ..... а награда @#!$#@%%$#^%$@^@^#@^@# !
:evil: :evil: :evil:
Айде без мене вече в тези али - бали ...... :evil: :?
Ей Плод, не злослови, лично те поканих, помня като слон, а ти можеш да извадиш разпечатки на разговорите :mrgreen:
Бе ти си вади каквото искаш, ама алкохол нямааааааааааааааааааааааааааааааа ................
npackoBko Wrote:Бе ти си вади каквото искаш, ама алкохол нямааааааааааааааааааааааааааааааа ................

Ти от къде си сигурен бре :mrgreen: ,опита ли от това което е извадил Котарака Big Grin :mrgreen:
Въпреки, че ми се иска да е европейски отбор, моята прогноза е Бразилия.ФИФА ще се погрижи да спечелят титлата с цената на всичко....
Ей веднага спамаджии налазиха темата на човека :mrgreen: , аз карам директно по нея, световен шампион ще е Бразилия, но официaлно за анкетата моето предположение е Германия, както винаги, когато България не участва бундестима е моят фаворит.
npackoBko Wrote:Бе ти си вади каквото искаш, ама алкохол нямааааааааааааааааааааааааааааааа ................


Спокойно бе - има! Нали ти обещах, че наградата ще изпием заедно, ама ти тогава се занимаваше с някви талибани.
Лигите ми изтекаха по тази бутилка, но като съм казал връщане назад няма. Все някак ще изтрая до Националната. :mrgreen:
Ъ.
Тъкмо се чудех каква е тази тема а то за топки и пиене ставало въпрос.

Тази досада кога ще я дават по телевизията, да знам да не си плащам абонамента тогава? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9